Неваляшкина• 17 января 2025

В який термін робиться паспорт в 14 років?

Дівчатка,забулася зовсім про паспорт для дитини. День народження в нас був 20 грудня. Протягом якого терміну можна зробити паспорт? Чи буде штраф? Дякую всім за відповіді!
Матраскин Брат• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Та Ваша справа, не беріть, ’меліть’ і ставте ’рука-лице’.
Я влітку робила дочці айді картку і у нас не прийняли документи тому що не було цього клятого витягу, довелось чекати 3 дні поки його зроблять і перезаписуватись на інший день.
Переселенцы, нет прописки и т.д.
Но это не касается остальных.
Матраскин Брат• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Щоб не ходити другий раз. Цей витяг потрібно подавати разом з пакетом документів.
Покажіть, де це написано, та хто вимагає у вас та для чого
Леди Г• 17 января 2025
https://dmsu.gov.ua/news/region/17105.html
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
То мабуть якась самодіяльность, бо переліку документів я не бачу цього витягу
http://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-uk...
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Див. посилання вище. І в темі інші дівчата писали про те, що у них теж просили витяг про місце проживання дитини. Мабуть, це для внесення змінної інформації про місце проживання.
Добре, якщо цей витяг згенерується в ’Дії’ і його роздрукують на місці. В нашому випадку інформація не підтягувалась, втратили час і нерви(
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Я теж посилання дала вище і там немає такого документу в переліку.
Розділ ’Необхідні документи’
Заявник для оформлення паспорта подає такі документи:
І пішов перелік документів,немає там витягу того
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Знову ж у них на сайті
До паспорта громадянина України у формі картки вноситься така інформація: назва держави; назва документа; ім’я особи; стать; громадянство; дата народження; унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; номер документа; дата закінчення строку дії документа; дата видачі документа; уповноважений суб’єкт, що видав документ (код); місце народження; відцифрований образ обличчя особи; відцифрований підпис особи.

Не пишуть, що вноситься місце реєстрації, то навіщо їм той витяг?
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Знову ж у них на сайті

Ви розумієте значення слова ’змінна’ інформація? Серед такої інформації в тому числі і місце проживання, яке також вноситься на чіп картки.
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
До паспорту громадянина України у формі картки не вноситься змінна інформація.
Принаймні вони цього не пишуть
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Читайте ще тут
https://pasport.org.ua/services/id-card
Довідка про реєстрацію місця проживання надається за наявності, тобто вона не обов´язкова

* Особа віком від 14 до 18 років, яка має зареєстроване місце проживання — під час оформлення паспорта може за бажанням подати запит на отримання РНОКПП з подальшим відображенням у паспорті.
Це за бажанням
Сонячний зайчик• 17 января 2025
Довідка про реєстрацію місця проживання встановленого зразка (Додаток-13) або витяг з реєстру територіальної громади, оформлений через додаток «ДІЯ» — за наявності
https://pasport.org.ua/faq/693