Слобожаночка• 18 января в 10:14

Сама бісяча реклама, яка у вас?

Яка реклама вас дратує?
автор Слобожаночка • 18 января в 10:43
Ответ для7_кг_рыбы
95 процентов тем тут - искусственное наполнение форума. Для имитации посещаемости и как следствие повышение доходов от рекламы.
Справедливости ради - сейчас в интернете это массовая технология.
Форум который не продвигают - это одна новая тема за неделю и десяток комментариев за пару дней
А, зрозуміло.
Тут згодна. Я на цьому форумі з моменту його створення. Раніше було цікавіше набагато. Зараз купа трольних тем.
Пэрисхилтонша• 18 января в 10:43
Зазвичай не звертаю увагу. В мене в браузері увімкнений режим без реклами, Ютуб Преміум теж без. А от інколи коли хочу подивитись фільм, йде лише з рекламою - без реклами завжди глючить.
То дратують оті про онлайн ігри, якісь вони сильно нав´язливі. А є просто неприйнятні
Горлаю зрання• 18 января в 10:48
Ота з горилою. Навіть не знаю, на якого ідіота це розраховано. Як, в принципі, і інші реклами казіно.
Заместитель Анонима• 18 января в 10:56
’Ти запхав би моркву в ніс, чи запхав би кактус в ніс?...’
Придумають же крінж... ще й з відеорядом)
энциклопУдия• 18 января в 10:56
Страшенно бісить, коли на відео кулінарних рецептів люди запихаються їжею. Часто це робиться на початку, звісно вже ніякого рецепту дивитися не хочеться.
От навіщо таке робити? Кому це подобається? Не приємно, гидко і бісить😡
автор Слобожаночка • 18 января в 10:58
Ответ дляэнциклопУдия
З рецептами взагалі проблема.
Пишуть хрінь всяку, аби на перших сторінках було. У підсумку гидота неїстівна виходить з того рецепту.
Прикуси Язика• 18 января в 11:17
Ответ дляиз желе я
Ця. Не хочу іноді заходити сюди через це. Як прибрати цей жах…

І це все 2 теми всього. За 20 секунд
uBlock Origin
в допомогу
Бадабум• 18 января в 11:24
Про чайку... шо надо было курнуть
автор Слобожаночка • 18 января в 12:01
Ответ дляБадабум
Про чайку... шо надо было курнуть
О, точно. Просто жах.
Не вмію заміряти• 18 января в 14:27
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Реклама ліків, то взагалі дно. Мене бісить вся реклама
так, реклама ліків бісить, її взагалі не мало б бути, щоб не займались самолікуванням, але ж на цьому бізнесі такі олігархи сидять, що її в нас напевно ніколи не заборонять