Тихомандражная• 18 января в 10:50

Як реагувати на близьких людей, які постійно скаржаться?

Втомлююсь від цього.
Гл. Амурная• 18 января в 10:50
Я не спілкуюся з такими
Чорнобаївка• 18 января в 10:52
ограничить общение, и начинать жаловаться в ответ, такие сами сразу сливаются
Дона Ко Ко• 18 января в 10:53
Максимально обмежити спілкування
Вилами по воде• 18 января в 10:53
В мене бабуся така. Але вона вже не молода, і вона в мене одна, тому просто мовчки слухаю.
Вбигудях• 18 января в 10:54
На то ми і близькі, щоб підтримувати того, кому складно. Слухаю, співчуваю, пропоную допомогу.
Дама_из_рекламы• 18 января в 10:54
ніяк, вони в цьому отримують задоволення, намагайтесь тему перевести. Є люди в яких завжди все погано. Знаю таку людину, все життя ниє
Ms. Сама прямота• 18 января в 10:54
Бесят такие люди, стараюсь ограничивать с ними общение
Леди Репях• 18 января в 10:54
Слушать, сочувствовать, мягко просить быть позитивнее) Это ж близкие, к ним особое отношение.
Гостра на язик• 18 января в 10:55
Обожнюю ниття один одному.
Сапай вазони• 18 января в 10:56
Я всегда слушаю, сочувствую и стараюсь помочь, если это в моих силах.
заварний look• 18 января в 10:58
Це якийсь вампірізм, якщо їм почати жалітися на своє, то буде щось накшталт ’а ти молода, гарна, в тебе то, то, то, а мені все одно гірше’, вобщем буде посилення ниття). Нагле злиття розмови і гумор може допоможе
Редиска Я• 18 января в 10:59
Брат чоловіка. Цього тижня зупинявся в мене на два дні. До цього думала, що в мене депресія. Тепер впевнена, що в мене все окей)
Обижулька• 18 января в 11:01
Переводьте розмову на іншу тему, не чекаючи ’розгорнутої скарги’. От ,просто, а що там у тебе на стелі? І ,кажіть, прл свої справи. Уникати, по можливості спілкування. Якщо треба їм допомога, їай првідомлення пишуть, що їм треба
Смайликівна• 18 января в 11:06
Есть разные тактики чтоб и не поссориться и не вымотаться. Во первых не ждите что этот человек поймёт и поменяется, не поменяется. Во вторых дозируйте общение и снижайте частоту, если знаешь что тебе предстоит раз в неделю полчаса то это не так страшно. Управляйте разговором- нужно забивать эфир чем-то нейтральным, уметь переключить тему.
Бибер-анонимер• 18 января в 11:08
У мене подруга така була, спочатку все починалося потрохи, там дзвінок, я її слухала, там дзвінок. Потім все переросло в часові вислуховуння її пригод та мої поради. Коли телефонні розмови надоїли, я її раз на каву запрошую, відмова, другий раз в театр відмова, на третій раз вже образилася. В загальному їй треба були вуха по телефону, щоб бігенько злити негатив, та й все. Розмова закінчилася її словами, що у неї своє життя та чоловік, інші подруги, на який вона витрачає свій час, я так розумію мені негатив зливає😃
СКИБИДЫШь• 18 января в 11:14
Починати скаржитися їм першою, й побільше, посильніше. Я цілком серйозно. Спрацьовує на всі 💯
ЧупакабраЗеБест• 18 января в 11:16
Ответ дляБибер-анонимер
и у меня такая была, пристроилась чтобы нашару сливать негативчик, я для хорошего времяпрепровождения у нее были другие люди, любые но только не я, я была нужна только в тяжлые времена.
GaleTTa• 18 января в 11:20
Классный метод- на любую их жалобу свои 3. Рабочий главное)
ніколи такого не було• 18 января в 12:34
Ограничить общение, какие еще варианты?
KristinkaCute• 18 января в 13:09
Начните на каждую жалобу не просто предлагать решение, а навязывать эти решения.
Например : жалуются вам на головную боль. Вы даёте таблетку или говорите одевайся поведу щас к врачу.
Жалуются например на шум от соседей - вы говорите так собирайся пойдём говорить с соседями.
Те кто жалуются не любят тех кто лезут с решениями. Поэтому быстро переключатся с вас на других.
Чучело-Мяучело• 22 января в 19:53
Моя мама останні роки стала такою. Ну все не так. Так важко слухати. Мені здається, якщо би була можливість зробити все так, всеодно б вона щось придумала.