Зубожиння• 18 января в 17:02

Прорвало каналізацію

Приватний будинок, на території двору розташований люк. Центральна міська каналізація, не септик. Чому люк в дворі - не знаю.
Вже весь двір в відходах, тече далі до сусідів…
Наш водоканал каже, що вони обслуговуванням приватних будинків не займаються, то вже наше. Як таке може бути? Сперечатися, чи шукати інші служби?
Пробачте за дурні питання, в перший раз з таким стикаюся і в шоці( і ситуація термінова
Ніка Найз• 18 января в 17:03
Хай тече поки усе на залье воняти буде
Тут надолго• 18 января в 17:03
Вызывать откачку фекалий. Машину специальную. Есть частники. А потом уже выяснять с водоканалом.
Несу пургу• 18 января в 17:03
Ну так викликайте службу, це дійсно ваші витрати. А чому тече? Ви не перестали користуватися водою?
Ніка Найз• 18 января в 17:04
Потім сантехніки приїдуть ладу дадуть!
Ніка Найз• 18 января в 17:04
Добрива течуть!
Тут надолго• 18 января в 17:04
Можно и их вызвать, водоканал, но платно.
Несу пургу• 18 января в 17:05
Кому ви платите за водовідвід? Вода ваша зі свердловини чи центральна?
Natalia505• 18 января в 17:09
Мені тут доводили, що такого з центральною каналізацією бути не може. Що власний септик це фігня. )) мало не з трусів вистрибувала мадам.В нас, під будинок багатоповерховий регулярно відкачувати приїздили. Свій приватний контролюємо.
автор Зубожиння • 18 января в 17:10
Ответ дляНесу пургу
Знати б ще яку службу викликати, місто маленьке, особливо нічого тут і немає. Але шукаємо, звісно. Не знаю чому, прийшли додому - і сюрприз.
автор Зубожиння • 18 января в 17:11
Ответ дляНесу пургу
Ні, центральна, в цьому і абсурд. А по телефону не можу нічого довести(
Natalia505• 18 января в 17:16
Ответ дляЗубожиння
Кажіть що заплатите, хай їдуть. Сьогодні вихідний, аварійна може їхати не хоче. За гроші приїдуть.
Снегурочко• 18 января в 17:16
Ответ дляЗубожиння
Нужно выяснить засорена ли центральная магистраль,или ваша труба. Можете сделать заявку в водоканале,сказать,что свое прочистили,но проблема не ушла.
А так конечно от дома до центральной трубы,то уже ваша проблема. Горканализация и в городе не всеми люками занимается.
Мы в своем доме без канализации вызывали частников, гор канализация запросила каких-то совсем дурных денег,не помню сколько строит у них час работы,но меня сумма поразила.
автор Зубожиння • 18 января в 17:18
Оновлення теми: все ж таки приїхала машина, ремонтують щось по вулиці. Аварія не наша, аварія по вулиці. Просто так сталося, що через наші люки почало текти.
Всім дякую
Снегурочко• 18 января в 17:18
Ответ дляЗубожиння
Всім дякую
Повезло вам)
Natalia505• 18 января в 17:18
Ответ дляЗубожиння
Всім дякую
Добре що приїхали, буває.
автор Зубожиння • 18 января в 17:21
Ответ дляСнегурочко
Повезло вам)
Так 😮‍💨
Грошей не шкода, справа не в них, бо багато хто написав. Просто була впевнена, що в таких випадках потрібно телефонувати в водоканал, і, стикнувшись з відмовою, впала в ступор. У нас ні скважини, ні колодязя - просто міська вода.
Але, слава Богу, вони все перевірили, і прийшли на допомогу.
Несу пургу• 18 января в 17:21
Ответ дляЗубожиння
Номер особового рахунку називали?
Несу пургу• 18 января в 17:22
Ответ дляЗубожиння
Всім дякую
Прийміть співчуття, але добре, що приїхали. Мабуть, інші теж викликали.