Чорнобаївка• 18 января в 17:45

Что важно учитывать при выборе матраса для хорошего сна?

Не знаю, на что обращать внимание
пицунда• 18 января в 17:48
жесткость твердость мне такие нравятся
Murzeelka• 18 января в 17:57
Чтобы каждая пружина была в отдельном чехле- покет спрингс.
Учитывайте вес свой и партнера, если есть.
Друг бобер• 18 января в 17:57
Перед покупкою бажано на ньому полежати, тоді зрозумієте, чи підходить
МаТраСы• 19 января в 11:50
визначитись з тип ,який вам підходить. пружинний безпружинний
довговічність в пружинних залежить від кількості і якості шарів. кокос не тільки даж більшу жосткість, а й зберігає верхній м який шар
блок незалежних пружин однозначно
вз безпружинними там меньше питань. якщо якісне ядро, залишиться визначитись з висотою і верхнім м яким шаром.
по верхньому шару купа варіантів , довго писати. в приват можу розказати