Дивне створіння• 18 января 2025
Посоветуйте косметолога лечение акне
Девочки, посоветуйте косметолога/дерматолога Киев или (если хороший) онлайн. Проблема акне у дочки. Лечимся с 13 лет и все никак. То лучше, то хуже. Ретинолы наружно, кислоты, пилинги, чистки. Роккаутан нельзя (таблетки), так как есть аутоиммунное заболевание. Спасибо
Весела пiсенька• 18 января 2025
Ответ дляВесела бджілка
Скільки користувались що побачили зміни?
Вже через 4 дні
Гигиенишвили• 19 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Акне было задолго до диагноза, диагноз на лучше/хуже не повлиял
Ще хочу сказати, що у нас акне саме пройшло після стійкої ремісії
Кому там слова не давали• 20 января 2025
Це пуста витрата грошей та часу ’лікування акне’ в косметолога ,вже проходила, ставоло тільки гірше ,від пілінгу спить ще більше
Для цього взагалі існують лікарі дерматологи.
Ответ дляДивне створіння
Без молочки, без глютена, без сахара была на диете На акне не повлияло никак
Це всюди ліплять, насправді не доведено ,що є між харчуванням та акне зв´язок