Ніка Найз• 18 января 2025

Украинские беженцы должны вернуться на родину

Украинские беженцы должны вернуться на родину уже сейчас, — глава баварского отделения АдГ Эбнер-Штайнер

По её мнению, Украина — большая страна, где «достаточно территории», куда можно вернуться.
Ekaterina17• 18 января 2025
Навіщо українцям чиєсь мнєніє?
HupBaHa• 18 января 2025
не думаю, что сейчас вышлют
автор Ніка Найз • 18 января 2025
Ответ дляEkaterina17
Навіщо українцям чиєсь мнєніє?
Наверное потому что они граждане Украины Германии!
Antiprom• 18 января 2025
Ответ дляEkaterina17
Навіщо українцям чиєсь мнєніє?
Політик говорить те що хочуть почути більшість їх виборці, німці себто) тому німці і будуть на виборах вирішувати вашу долю..
GaleTTa• 18 января 2025
Они ещё не знают с кем связались))
Natalisa7613• 18 января 2025
Сирия тоже большая страна,и что?
frumoasa17• 18 января 2025
Поки в Україні не буде безпеки, то ніхто не повернеться і то це таке, так як люди будуть робити все, щоб залишитися там, де вони зараз. Комусь взагалі нікуди повертатися.
ElenaMari• 18 января 2025
На этом все, только территория, а правительства нет, одни марионетки
Анастасия-2a44• 18 января 2025
То лише ,,думка,, ,,а не прийняте рішення
lilu1990• 18 января 2025
Так вона в принципі права
Ekaterina17• 18 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Вам так заздрісно?
Ніхто нікого нікуди не вижене
Багато українців живуть там з 1990 року прекрасно і ніхто не вигнав досі
MaxTory• 18 января 2025
Українці повинні повернутися додому. Українці повинні відмовитися від виплат, бо інших годувати треба. Українці мають віддати території, щоб путька не сердився. Українці мають захищати Європу і помирати заради захисту Європи. Бл*, що ми ще кому винні?
nata.ant• 18 января 2025
Ответ дляEkaterina17
Вам так заздрісно?
Ніхто нікого нікуди не вижене
Ви дійсно не бачите різниці?)
lilu1990• 18 января 2025
Ответ дляMaxTory