Реверанс• 18 января 2025

Зеленський присвоїв своєму охоронцеві звання бригадного генерала

До 2019 року Донця регулярно помічали серед охорони олігарха Ігоря Коломойського та голови Волинської облради Ігоря Палиці.
“А так можна було? "
І як тут не згадати слова Зеленського:“Це дуже важливо. Офіцер повинен бачити солдата. Генерал, який не був в окопі, для мене не генерал, попри досвід. За всієї поваги, сьогодні найскладніша ситуація на передньому краї, в окопі. Генерали повинні бути в окопах. Ось така війна”.
Як дізнатися, що Зеленський бреше?
Просто дочекатися його чергової пафосної заяви

https://prm.ua/zelenskyy-prysvoiv-svoiemu-okhoront...
Результат:
вже голосів: 45
36 (80%) Друзям презедента інші закони
6 (13.33%) Стрімка карьєра профана
3 (6.67%) Правильно призначив
Natalisa7613• 18 января 2025
Так было при всех президентах и Зеленский не исключение.
автор Реверанс • 18 января 2025
Зеленський присвоїв звання бригадного генерала свойому охоронцю. Найвеличнішого лідора повинен охороняти тільки генерал.
Murzeelka• 18 января 2025
Перед уходом с постов обычно раздают... штош.. побачимо
автор Реверанс • 18 января 2025
Ответ дляNatalisa7613
Людині, яка весь час була в приватних охоронцях, не проходила державну службу, відразу бригадного генерала.
ona3233• 18 января 2025
Ответ дляMurzeelka
Уже не сработает это правило.
Звание генерала Донцом получено ещё 3 года назад.
С поста ни один, ни второй не ушли.
автор Реверанс • 18 января 2025
До 2019 р., він був приватним охоронцем Коломойського.
У 2019-му році охоронець Ігоря Коломойського Максим Донець був призначений начальником особистої охорони президента Володимира Зеленського та поступив на державну службу.
Ось за три роки він дослужився до бригадного генерал. Мрія, а не кар´єра.
Murzeelka• 18 января 2025
Ответ дляona3233
Уже не сработает это правило.
С поста ни один, ни второй не ушли.
Значит, до войны одарил. С 2020 года по стандартам НАТО ввели новые звания.
Это, как домработнице отдать старую одежу, наверное. Нам- не надо, а ей- пригодится.
автор Реверанс • 18 января 2025
Про життя Донця. Йому 44 роки. Він народився у Кривому Розі. Закінчив Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Військовою кар´єрою і не пахне.Це такий самий ’військовий’, як Зеленський - ’юрист’.
ona3233• 18 января 2025
Ответ дляMurzeelka
После уже.
В марте 2022 года.
В статье есть скрин указа с датой.
Valentina shop2020• 18 января 2025
Ответ дляMurzeelka
Бачить уже пізно,уже потрібно щось робити
LE-NA-YA• 18 января 2025
Ага...поки справжніх бойових героїв судять ,ліплять статті за правдлрубство, а якомусь черговому чорту ’генерала’ ..чи ми не такі ж раби , як русня??
Манула• 18 января 2025
Бутусов:

У 2019-му році охоронець Ігоря Коломойського Максим Донець був призначений начальником особистої охорони президента Володимира Зеленського та поступив на державну службу. Минуло три роки, і у березні 22-го Донець отримав звання бригадного генерала. Всього три роки їздив у машині та літав літаком, і став генералом. Єдина справа замаху на Володимира Зеленського за усі ці роки була зафіксована лише у 2024-му році, ніби два офіцери УДО змовились про замах, а усі інші розмови про десятки замахів на Зеленського виявились брехнею та нічим фактично не підтверджені. Тому чим пояснити карʼєрне зростання, якщо ніяких реальних заслуг Донець не має? Просто Зеленський може зробити приємне близькій людині за державний рахунок - і робить, і тепер підвищена зарплата та пенсія і статус генерала у людини, яка взагалі не пройшла державну службу. На якій підставі за три роки Донець отримав стільки звань достроково? У законі є обмеження на отримання дострокових звань, це реально тема для розслідування, хто ж це Донцю усе це підписав в обхід закону. Мабуть ще й учасника бойових дій собі оформить за сидіння в офісі. Українська влада показує - щоб робити найшвидшу та найлегшу карʼєру не треба служити державі, не треба ризикувати собою, не треба робити вчинки, долати труднощі, проявляти інтелект - треба просто бути поруч з керівниками, і подобатись ним, і цього достатньо, щоб досягнути найвищих висот, і війна, на жаль, це не змінює.
МаМарго• 18 января 2025
Очікувано, ще трохи посилить і сам стане генералісімусом