К сожалению уже ничего не изменить. Раньше нужно было жениться. А теперь уже никому не нужен.
Іллюха Перчик• 18 января в 21:23
Якщо хочеш,можеш поженитися в любому віці.Якщо воно тобі потрібно.
Ivanna1977• 18 января в 21:24
’Ух ты! А ей уж 80! ’ (с)
Віталька, ти якось старієш швидше за мене (я не проти, якщо що...)
Іллюха Перчик• 18 января в 21:25
Ответ дляBaba Nina
Да, легко говорить. А на самом деле это не так просто.
Звісно це скоріше за все не буде дівчинка 18 років але якусь свого віку жінку вже з дорослими дітьми можеш взяти.
Nil admirari• 18 января в 21:25
Пенсионеры и пенсионерки 60+ вовсю женятся, а вы в 40 такое пишете.
Nil admirari• 18 января в 21:26
Ответ дляІллюха Перчик
з підлітками
Nil admirari• 18 января в 21:27
Ответ дляIvanna1977
’Ух ты! А ей уж 80! ’ (с)
Это не Виталька.
Іллюха Перчик• 18 января в 21:27
Ответ дляNil admirari
з підлітками
Ну підлітки.Це вже не маленькі дітки.
Ответ дляКалиопа
А в чому проблема в 40 років?
Прекрасний вік, чоловік ще молодий, сильний і гарний, але вже розумний, успішний, з кар´єрою, багато чого може дозволити.
Перед ’....успішний, з кар´єрою, багато чого може дозволити...’ такі питання не стоять ні в 40, ні в 50, ні в 60 ))))
Ivanna1977• 18 января в 21:28
Ответ дляBaba Nina
Може ти не будеш коментувати мої теми?
Ніт
Я вже обіцяла не коментувати, якщо ти не будеш писати, ти обіцяв, але....
Сам винен
Іллюха Перчик• 18 января в 21:28
Ответ дляviter33
Звичайний чоловік,може взяти собі таку саму звичайну жінку з дітьми підлітками в 40 років.
Veronika_100k• 18 января в 21:28
Виталик, если ты на свиданиях представляешься женщинам бабой Ниной, то да, без шансов.
Іллюха Перчик• 18 января в 21:29
Ответ дляНатусик Я
Та ні , то Віталька в кріслі .Ось фото
Звичайний хлопець,звичайну дівчину може собі взяти з дітьми.
Іллюха Перчик• 18 января в 21:30
Ответ дляviter33
І зрозуміти, яким він щасливим був до того ))))
Ось це вже зовсім інше запитання.Але він не питав - чи варто все це починати він запитав - чи можна це почати в 40 років.
Veronika_100k• 18 января в 21:30
Ответ дляBaba Nina
Я на свидания не хожу. Даже знакомится никто не хочет
Потому что сложно себе представить бабу Нину с яйцами. Это вызывает недоумение, как минимум.
v.melnik_km• 18 января в 21:31
Ответ дляBaba Nina
А причину не пробували шукати? Толкових розбирають у щенячому віці) як не забрали, значить, є нюанси. А як є нюанси, то і планку спускати треба
Іллюха Перчик• 18 января в 21:31
Ответ дляBaba Nina
НІкуди не ходиш,ні з ким не спілкуєшся - знайомитись ніхто не хоче.Та ну...