Сорока-ворона• 18 января в 22:05
Це мене хочуть пошити в дурні, я так розумію.
Квартинрантка змінила ім´я. Бачу по квитанціях, ну і чула, що хлопець її називав іншим ім´ям. В договорі стоять старі дані.
Прошу скинути мені її інший документ. І ось що вона пише. Що скажете?
Сорока-ворона
• 18 января в 22:07
Читати ззаду наперед, завантажилось не в тому порядку.
Ядвига Юсьлегко• 18 января в 22:08
Що має трапитися за 2 тижні? Чого ви боїтеся, що не можете почекати?
Роза в вазі• 18 января в 22:10
Ну про зміну в посольстві чогось там в документах іншою людиною - це явно казочка))
МинерАлочка• 18 января в 22:10
А що не так, не уявляю як би наша хозяйка дому, так би виписувала як Ви
Сорока-ворона
• 18 января в 22:11
Ой, не хочу тут вдаватися в подробиці, але вже ця людина не викликає довіри.
Мене цікавить, чи можна ост так взяти передати свій паспорт якійсь подрузі, щоб змінили ім´я. Щось дивне таке. Хто знається на цьому?
Сорока-ворона
• 18 января в 22:11
Ответ дляРоза в вазі
От і я про те.
Роза в вазі• 18 января в 22:12
Ответ дляСорока-ворона
Звичайно, що не можна))
Сорока-ворона
• 18 января в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Ви підписали договор, не подивившись її документи?
Чому не подивилася. Ви уважно прочитали. За паспортом в неї одне ім´я було, а тепер інше. Квитанції приходять з іншим іменем
І вона не заперечує, що вона змінила ім´я.
Вот Она Я• 18 января в 22:13
Ответ дляСорока-ворона
💯 не можна! Документи подаються особисто і особисто підписується заява.
Найщасливіша• 18 января в 22:13
Квартирантка решила съехать и не платить коммунальные. Ради этого поменяла имя, чуть позже сделает пластику и ищи свищи как говорится.
Вот Она Я• 18 января в 22:13
Ответ дляСорока-ворона
Розірвіть контракт, виселіть. Менше мороки.
Сорока-ворона
• 18 января в 22:14
Ответ дляКоплю на груди
Дии тоже нет у нее?
О, точно, зараз напишу, але впевнена, що скаже, що нема.
Борисфенка• 18 января в 22:14
Ответ дляСорока-ворона
І що? Вас це якось турбує, що вона тепер Маруся, а не Катруся?
Вот Она Я• 18 января в 22:15
Ответ дляБорисфенка
Цікава історія: договір на Марусю, а квитанції з боргом на Катрусю приходять. Як автор стягне борги з Катрусі, з якою у неї навіть договора нема?
Оце так цабе• 18 января в 22:15
Ответ дляЗамріяна
Як вона вас в дурні має пошити?Не платить?
Автор просто хочет потешить своё самолюбие - хазаяка требують бамажку
Вот Она Я• 18 января в 22:16
Ответ дляЙосип_молодий
А на яких квитанціях може стояти ім´я квартирантки?
На комунальні послуги.
Сорока-ворона
• 18 января в 22:16
Ответ дляЙосип_молодий
Квитанції банківські з Привату
Аноним НаВсеГда• 18 января в 22:16
Ответ дляВот Она Я
На комунальні послуги.
С чего вдруг? Квитанции приходят на владельца.
Замріяна• 18 января в 22:16
Хлопець взагалі її може називати,як хоче,або як вона йому сказала її називати.В документ ви ж дивилися.То що ще?
Борисфенка• 18 января в 22:16
Ответ дляВот Она Я
Квитанції шле Маруся авторці. Тобто гроші платить. Пару тижнів потерпіти не можна, світ перекинеться?
Коплю на груди• 18 января в 22:17
Ответ дляАноним НаВсеГда
если квартирантка оплатила через приват, то в квитанции бюдет ее ФИО
Не боюся осуду• 18 января в 22:17
Ответ дляВот Она Я
На комунальні послуги.
Вы серьезно, на съёме? Не на хозяйку?)
Сорока-ворона
• 18 января в 22:17
Ответ дляБорисфенка
Хм, вона живе в моїй квартирі. Я маю право вимагати в неї документ посвідчення особи.