Творческий типаж• 19 января 2025
Вітаю! Мені здається я повна
Дивлюсь не себе в дзеркало і мені здається треба ще худати. Я часто пропускаю прийоми їжі, ігноруючи голод. Оточуючи кажуть, що я худа. В мене завжди були дивні відносири з їжею. Чи може в мене розвиватись анорексія?
Подвійна веселка• 19 января 2025
порахуйте свій імт
з опису схоже на якийсь розлад
це нездорово пропускати прийомииїжі і зациулюватись на вазі
з опису схоже на якийсь розлад
Мозговая пилочка• 19 января 2025
Анорексія звісно може розвиватись, але , скажімо жодну людину з цією проблемою не зупиняє факт усвідомлення психічного розладу.
Хвильоватиша• 19 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вас вітром не здуває?
Тут ви не праві, я 177 см зараз 62-63 кг
А 10 років тому була 53 і не здувало і не була я хворобливого вигляду
Ноу коммент• 19 января 2025
Ответ дляТворческий типаж
173, 58 кг
Оййй. Ідіть кусніть чогось і не дратуйте жиробасів))
Багиня• 19 января 2025
У вас ещё есть еда,которую бы вы ели просто для удовольствия, не думая про фигуру?
Перемелица• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Та конечно. Я при росте 176 и 65кг имела болезненный вид. Все говорили что надо набрать
Хвильоватиша• 19 января 2025
Знайшла старюче фото де я 53-55 максимум, зріст 177
Вигляд просто струнка і висока і все
Зараз у мене 63 і у мене живіт і рятувальний круг на пузі і ляхи
У всіх різна будова тіла і виглядати може по різному
Вигляд просто струнка і висока і все
Моторошні троянди• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Вигляд просто струнка і висока і все
Согласна. Я с ростом 164 см сейчас поправилась до 55-56 кг. По общепринятым меркам это нормально, но это не мой вес и внешний вид, мне некомфортно, вся одежда маленькая, ляхи соприкасаются, беее. Я не выгляжу как с лишним весом для других, но для себя мне не нравится, поэтому буду немного скидывать
Реанимация• 19 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Вигляд просто струнка і висока і все
Скелет
Хвильоватиша• 19 января 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Ось і у мене руки зап‘ястки ноги нижче колін залишились худими і навіть груди не більше ((( а ляхи як ви написали потовстішали тепер і боки, в одязі і не скажеш а там зайва вага все ж є
І мені не комфортно самій
Cinnamonka• 19 января 2025
У мене приблизно такі ж параметри, ріст 173, вага зараз 61, але я останні місяці так нормально піднабрала. Вага, при якій я комфортно почуваюсь - 57, і навіть при такій вазі у мене є жирок на животі, боках й целюліт, особливо, якщо не займатись спортом. Можливо, вам не подобається саме стан тіла? Спробуйте додати більше спорту в своє життя. Думаю, ситуація швидко покращиться.
Млинці зі смайликом• 19 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Вас вітром не здуває?
Это нормальный вес для ее роста