Котики-муркотики• 19 января в 10:17

Що купили на сейлах? Хваліться)

Показуйте хто, що купив.
Моє:
Прошу в темі срач не розводити, чужі покупки не критикувати
Гарного дня всім 🫶🏻
Ленивица-красавица• 19 января в 12:22
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви таки праві) вже життя думала, що то французи.
Promod, Axara..французы
Ленивица-красавица• 19 января в 12:25
Ответ дляОливьЕЖечка
Я зірвалася з ціпка.
Купила брендову італійську шкіряну куртку під -50%.
Піджак французький motivi -50%.
Сумку мамі на ДН брендову.
І ще чекаю на піджак Liu Jo крутяцький.
Ще сукню Emma Marella теж під -50%.
До цього дві пари брендового взуття на зиму і на весну.
Але я в Італії живу. Все можу поміряти перед покупкою.
Тепер беру паузу по шопінгу на 2-3-4 місяці.
Але економити під час знижок тут не виходить)
А куди ви це носите?
Ось зі мною так у Німеччині. Працюю, купити можу..але ж куди це все носити..Тут всі однаковостаромодні..жилеточка, джинсікі..😣
В Ітіліі, мабудь ,все по іншому
ПП-шница• 19 января в 13:13
А я якраз пишу акт на повернення в зару)) Зі всієї посилки одна річ підійшла. Взуття взяла 5 пар і ні одні не підійшли, то малі, то не зручні, то квакають. Щось мені не щастить йього розпродажу
АнтиТроль• 19 января в 13:52
Ответ дляMs. Iphone
Вс бюст,труси і купальник,ще не прийшов.Нотіно догляд були акції хороші.Крокси дешевше,на роботі змінне.Але ні те ні те не є проблемою особо купити.Кросівки nb по повній ціні.В мене все практичне,в вас дуже модне
Что за кроксы?
Начальник Анонимов• 19 января в 14:47
Ответ дляАноним_1857
Купила такое же платье как у вас, только белое. Много в Заре всего, сумку замшевую в Манго, шлепки с таким же принтом в Страдивариус). Теперь думаю нафиг эти шлепки купила, все будут ходить в леоперде.
Я в страдіварусі купила леопардові штани
Мабуть це вікове, після 30 тягне на леопард.
ОливьЕЖечка• 19 января в 21:31
Ответ дляЛенивица-красавица
А куди ви це носите?
В Ітіліі, мабудь ,все по іншому
На роботу ношу. У відрядження закордон. В дорогі ресторани. У відпустку. Я люблю одягатися. В Італії переважна більшість любить, якщо є хоч якісь гроші. Німеччина в плані стилю ахтунг. Немає на чому око зупинити
Ленивица-красавица• 19 января в 22:39
Ответ дляОливьЕЖечка
Тоді вам треба все це купувати😊. Так..Італія рай для очей
Я тільки дивлюся😭
Древо жизни• 20 января в 10:54
Ответ дляПироженкА
Да, там плотная пальтовая ткань. А за сколько денег вы её видели? Не помните?
Я видела давно, где-то года 2 назад, в ТЦ, где продавали турецкие куртки. Помню, что цена была не высокой, точно меньше 100$
hrystia• 20 января в 12:54
Купила на Ансвер джинси. Давно до них приглядалася. Купувала з думкою, що буду повертати. Вчора приїхали. Сіли ідеально)