Угадайс• 15 декабря 2024

школа після грипу

дитина захворіла тиждень тому.
в четвер вже не було температури, але є дуже легкий кашель.
ну майже немає.
сьогодні тільки ввечері пару раз кахикнула.
як взагалі бути зі школою: не вести краще поки взагалі. чи це таке залишкове.
таке поверхневе періодичне кахикання.
P.S. ще школи лише тиждень і далі 2 тижні канікул. уже просто дах їде працювати з дому ночами, бо в день просто не дають життя
Полонянка SexShop-а!• 15 декабря 2024
Співчуваю
ЯсноВидящая• 15 декабря 2024
Так ребенок если себя хорошо уже чувствует, зачем ему дома сидеть ?
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
а те, що є кахикання - хіба ок?
Пустощі-веселощі• 15 декабря 2024
Так если самочувствие хорошее, пусть идёт, недели вполне достаточно для выздоровления.
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
вона досі не спить. не уявляю, як вона зможе встати в школу, якщо чесно
ЯсноВидящая• 15 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
а те, що є кахикання - хіба ок?
Так такое может еще быть пару недель
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
я все одно б забрала в обід, вже б не вела на продовжену групу
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Так такое может еще быть пару недель
але вона якось в п´ятницю взагалі не кашляла, сьогодні зранку не кашляла.
в обід ми погуляли пів години, і щось під вечір почала. але не думаю, що це від прогулянки
Пустощі-веселощі• 15 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Не спит из-за чего? Вы написали, что пару раз за день кашлянула сегодня.
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
так, під вечір декільки раз.
але зараз от може раз на 5 хв кахикне. а до обіду було 0
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
встала сьогодні в 11.
я вже за ноги тягла - так не хотіла вставати
Пустощі-веселощі• 15 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
Вы сами ищите причины, чтобы не вести в школу, так не видите. Учиться осталось неделю, потом ещё три будет на каникулах.
автор Угадайс • 15 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
ні, я хочу ести.
але кашлю сьогодні більше ніж вчора, от і не знаю.
хоча він не глибокий
Пустощі-веселощі• 16 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
ні, я хочу ести.
хоча він не глибокий
Этот кашель остаточный, скорее всего.
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляУгадайс
а те, що є кахикання - хіба ок?
У нас кашляет страшно вся школа абсолютно. А после гребаного концерта когда поприходили с температурой за подарками так вообще все , я сама заболела после него , 4 день на антибиотиках думала капец пришел , хорошо дома завалялись детские и можно для взрослого если по две капсулы пить. А так честно не знаю что было бы ,так плохо , а я одна с ребенком в чужом селе.