Новорічна пальма• Изменено 14 декабря 2024

Прогулянка і школа після грипу А

Дитина захворіла тиждень тому, в суботу ввечері.
Висока температура до 40 була до вівторка. В середу 37. Потім понижена. До середи був дуже сильний кашель, далі майже нема, пару раз в день закашлюється. Але досі є нежить (не чихає взагалі, просто треба вишмаркуватись, а дитина того не робить).
Коли можна на прогулянку? Голову помити...
В школу?
Десь так, але...• 14 декабря 2024
В школу я тиждень після зникнення симптомів ще не пускала. Організм після грипу дуже ослаблений , легко може підчепити новий вірус.
автор Новорічна пальма • 14 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Тиждень як впала температура?
Я не знаю чи враховувати, якщо кашель дуже рідко, раз-два в день. Ну і ніс не сухий, а ’соплі’ легкі
Фиона Шрековна• 14 декабря 2024
А грип якось впливає на миття голови? На прогулянку можна вже давно, та і в школу також
Десь так, але...• 14 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Тиждень як впала температура?
Так, я не пускала до школи .
Але дитина і так була дуже ослаблена .
Школа за 2-3 тижні нікуди не дінеться.
Пилосмок працює• 14 декабря 2024
Гулять можно давно уже, в школу в Пн нормально. Голову можно мыть в любо день, только с мокрой на улицу не идти.
Попельшка• 14 декабря 2024
У вас що дитина не мита всі дні? Ппц
У мого сьогодні 39 температура і то швиденько помила, щоб чистий в чисту постіль ліг. Як миття голови і температура пов´язані?
Гуляти можна навіть хворій дитині аби не мерзла і почувала себе нормально. Тобто якщо у дитини +37,3, вона скаче, як лось, то хай погуляє. Це тільки на користь. В школу можна. Дитина вже не хвора і не заразна. Але якщо ви мнітєльна зверніться на прийом до педіатра і отримайте підтвердження тому що у дитини немає ускладнень і можна в школу.
задумчивая мордочка• 14 декабря 2024
Не, ещё неделю точно нельзя ни в коем случае голову мыть!
ЭмчЭндЭм• 14 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Тиждень як впала температура?
тиждень не митися? як? немає температури -швидко під душ.
Дитина вже не заразна і може йти до школи, на прогулянку можна було ще з середи ходити, коли не було темп
Леся Українка• 14 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Тиждень як впала температура?
Тиждень після одужання ще не варто до школи йти. Нам так наша педіатр сказала і відповідно довідку виписала. Грип це ж не просто застуда якась. На прогулянку в мороз ще б не ходила. Голову, звісно, можна мити.
Леся Українка• 14 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
До чого тут заразність? Дитина ще слабка і вразлива після хвороби. Грип - це не просто застуда.
ЭмчЭндЭм• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
дякую, що повідомили, але проходили. І мились ,і на вулицю ходили, і в школу після огляду педіатра.