Меряю от 0• 19 января в 19:23
Шатает після 10годин в авто, вдома, крутиться
В дорозі почувала себе добре, раніше такого не було, хоч і були довгі поїздки. А тут прям веде наче ходить в одну сторону, і відчуття наче підташнює. Мене ніколи не захитує ні в чому. По квартирі ходити нормально не можу. Це нормально? Може щось випити. Лягла полежати.
Там-тарарам• 19 января в 19:28
Для мене це норма. Після дня в авто мене теж качає. І після доби в потязі теж ще деякий час таке відчуття, що я ще не зійшла з нього)))
Мама Карло• 19 января в 19:37
Давление померяйте. Меня тоже подкачивает после 1000 км на машине за день
Меряю от 0
• 19 января в 20:07
Ответ дляМама Карло
Норм. 5дней назад ехали 12ч норм, только голова гудела. А вот именно качает впервые.
ОйЙой• 20 января в 01:47
Ответ дляТам-тарарам
Тоже самое