Sweet_Cat• 19 января 2025

актуальні норкові шуби

Вітаю.
Дівчата, підкажіть,які зараз актуальні норкові шуби? Цікавить щось коротке без капішона. Була на Даринку,в основному поперечна викладка хутра.Але ,як на мене,вони вже не дуже то і актуальні
Хоча продавці запевняють,що це класика .
Хто не любить норкові шуби, прошу утриматись від коментарів.
Ушла и Пришла• 19 января 2025
У жени в инсте посмотрите. Не помню точное название аккаунта. Что-то типа мехавелюр. У неё шоурум в Киеве.
Залізна пані• 19 января 2025
Без капІшона-ніякі🤷‍♀️
А я женатая• 19 января 2025
Не має погоди для шуби. Не розумію навіщо вона
Ушла и Пришла• 19 января 2025
Вот, нашла. Картинка не крепится к предыдущему комменту
Ушла и Пришла• 19 января 2025
Незламна• 19 января 2025
Я нещодавно бачила дівчину в коротенькому бомбері з блакитної норки, теж поперечної. Дуже гарно їй. Але там і загальний вигляд дівчини був відповідний, і її Мерседеса
Г@Л@В@ломка• 19 января 2025
Не актуальны, не надейтесь) Стиль барыня-боярыня альфонсу зайдет, ну или трухлому старперу разве что.
З горіха зерня• 19 января 2025
Ответ дляА я женатая
мабуть в вашій уяві шубу одягають в хуртовину? суха погода з температурою близькою до 0і нижче
Кusalochka• 19 января 2025
Вот что сейчас актуально
Альфред Шнитке• 19 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну, на машине я в тонкой куртке на футболку с осени. Что то теплее, так жарко тогда.
А я женатая• 19 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Дві в шафі норки років 4 вже не одягаю. В них жарко. Цю зиму взагалі не бачу нікого в шубі.
Prervana• 19 января 2025
Ответ дляНезламна
Я такой бомбер отчаялась найти. Удивительно, почему их к нам не привозят, а тащат этих жутких поперечных автоледи-гусениц, с огромной блестящей пуговицей на воротнике.
Я даже на Всі Свої фирме, которая шьет типа модные шубы, запрос оставляла на просчет такого бомбера (серый, черный, курточкой, с капюшоном. Чтоб с низом и манжетами на резинке. Вы думаете мне кто-то перезвонил?😆
З горіха зерня• 19 января 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
ну це ж не про ’немає погоди’. просто ви користуєтесь особистим транспортом.
хтось ходить на роботу пішки. в шубі ок - зручно, легко, тепло
Редиска Я• 19 января 2025
Ответ дляУшла и Пришла
фото
Вы цены там видели?
А я женатая• 19 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
В шубі в метро - улюблена тема колись була:)))
Альфред Шнитке• 19 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Шуба есть, правда уже не совсем модная, наверное. Года 3 как просто в шкафу, да в ней тепло. Только не при 0. Хотя знакомых вижу в шубе .
Кредитная• 19 января 2025
Пробачте, не можу не поділитися
Кusalochka• 19 января 2025
Ответ дляPrervana
Дофига норкрвых бомберов. Но покупка плохая. https://www.instagram.com/p/DDzkMlTt13Q/?img_index...
Незламна• 19 января 2025
Ответ дляPrervana
Так самі пошийте! Я уже думала про це. Можна навіть купити довгу шубу б/у з нормальним хутром і віднести в ательє.
В мене була така гарна колись, нажаль вкрали, а то б я її перешила зараз під бомбер.
З горіха зерня• 19 января 2025
Ответ дляА я женатая
це для тих, хто вважає, що шуба, це предмет розкоші (і його одягають у виключних випадках), або одяг, який має підкреслити статус чи щось на кшталт того.
для мене це просто верхній одяг, можна і в метро, і в супермаркет.
Крихітка на всі• 19 января 2025
Почему-то, женщины, которые пишут «капишон» и женщины, которые ищут актуальные норковые шубы на Дарынке - это всегда одни и те же люди...
А я женатая• 19 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Однозначно. Це шуба, в якій тепло в холодну погоду. Носити її не по погоді, бо це дорого , багато - це смішно
Prervana• 19 января 2025
Ответ дляКusalochka
Ну вот их вроде дофига, начинаешь искать, а того что надо и нет. Мне надо такой как на фотке, только с капюшоном и нормального цельного цвета, капучино, кэмел, молочный, серый...
Третий сезон не попадается) хотя я периодически его пытаюсь найти, пользуясь моментом и настроением
Prervana• 19 января 2025
Ответ дляНезламна
Ой, у меня не складывается с индпошивом. Пару раз пробовала шить вещи на заказ - ну такая параша получается, что только в мусор
автор Sweet_Cat • 19 января 2025
Ответ дляУшла и Пришла
фото
на цю сторінку підписана,дякую!
Незламна• 19 января 2025
Ответ дляPrervana
Розумію. А я психнула і купила собі штучну білу пір‘яну, ще виловлю жокейськи чоботи і буду цяця😆
автор Sweet_Cat • 19 января 2025
Ответ дляКusalochka
Вот что сейчас актуально
сьогодні міряла таку,як на фото 2-мені не подобається,що не закрите горло.Я люблю,щоб тепло було ))
автор Sweet_Cat • 19 января 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
я теж на авто,коротка шуба те,що треба
в мене їх кілька було,не ’живучі’ вони в мене
одна вигоріла(висіла на сонці ціле літо),в іншій випала шерсть на спині)) Казали серез те,що в мокрій шубі від снігу сідала в авто і вмикала підігрів
Докладальниця• 19 января 2025
Ответ дляPrervana
миллион их, в магазинах меха смотрите, на антоновича есть
автор Sweet_Cat • 19 января 2025
Ответ дляPrervana
от да,все коротка поперечка на Даринку