Бавовнятко• 20 января 2025
Мій аромат цієї зими
Hugo boss orange woman, колись вони в мене були, ще в студентські роки. Зараз ходила а брокард шукати щось на зиму і випадково побачила. Це любов, цитрусові, ванільні, все в міру, але ідеальний аромат. Якщо хтось вибирає собі, раджу
Злюка бобер• 26 января 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я купила и не пользуюсь, вообще не зашел аромат, хотя при затестах балдела от него (
Попробую еще чуть позже с ним подружиться. Сейчас виноград прям душит
Вот моя тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3663317
Вот моя тема
Я так кайфувала від інтердіт коричневих у колеги. Ну просто кайфовий виноград+білі квіти відчувала. Купила залишок у флаконі на кремчику і не можу користуватись. Нічого гарного не відчуваю, просто якимось старим смердить. Флакон оригінал