Банк ид или электронная подпись в приватбанке не опасно ли это?
Там есть раздел бизнес для физического лица
Нагайна• 20 января 2025
Не роздавайте наліво і направо паролі і буде безпечно. Ви ж свій паспорт нікому не даєте?
Налогообложу• 20 января 2025
Ответ дляНагайна
Колись паспорт лишали під залог, наприклад на прокаті, чи в відпочивальних комплексах, чи в інших обставинах.
Чи щось змінилось? Чи даєте карту продавцю, і дивлячись у свій гаджет можете не помітити як це все копіюється...
Всюди, на сьогодні можуть бути неприємності. Вже ТікТок почали закривати, Твітер....
Нагайна• 20 января 2025
Ответ дляНалогообложу
Колись було. Паспорт не можна вимагати в заставу, це було незаконно тоді і незаконно зараз. Методи оплати карткою теж змінились, продавці більше не беруть вашу картку. Скімери були і будуть, тим більше, що людей які сфотографують дві сторони своєї картки за ’приз’, було і є достатньо.