Банк ид или электронная подпись в приватбанке не опасно ли это?
Там есть раздел бизнес для физического лица
Нагайна• 20 января в 12:05
Не роздавайте наліво і направо паролі і буде безпечно. Ви ж свій паспорт нікому не даєте?
Налогообложу• 20 января в 12:12
Ответ дляНагайна
Колись паспорт лишали під залог, наприклад на прокаті, чи в відпочивальних комплексах, чи в інших обставинах.
Чи щось змінилось? Чи даєте карту продавцю, і дивлячись у свій гаджет можете не помітити як це все копіюється...
Всюди, на сьогодні можуть бути неприємності. Вже ТікТок почали закривати, Твітер....
Нагайна• 20 января в 12:32
Ответ дляНалогообложу
Колись було. Паспорт не можна вимагати в заставу, це було незаконно тоді і незаконно зараз. Методи оплати карткою теж змінились, продавці більше не беруть вашу картку. Скімери були і будуть, тим більше, що людей які сфотографують дві сторони своєї картки за ’приз’, було і є достатньо.