вАлнуюся сильнА• 20 января 2025

Продажа квартиры, выписка из квартиры

При продаже квартиры нужно чтобы все жильцы были выписаны. У нас прописан один человек только (сестра), но она в Польше сейчас. Ей обязательно ехать в Украину чтобы выписаться? или можно онлайн?
ХуАнита• 20 января 2025
Можна за довіреністю.
Або новий власник знімає її з реєстрації за наявності договору КП в ЦНАП.
И_В_офигительных_штанах• 20 января 2025
Ні.
Власник виписує одноосібно.
автор вАлнуюся сильнА • 20 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ні.
Власник виписує одноосібно.
Сестра сама співвласник.
Обнемашечка• 20 января 2025
Власник житла може самостійно виписати. Чи теперішній чи майбутній.
И_В_офигительных_штанах• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сестра сама співвласник.
Ну дордень!
Тоді ні виписати ні продати - нічого з нерухомістю без золота співвласника ви не зробите.
Нотаріальна довіреність хіба.
автор вАлнуюся сильнА • 20 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну дордень!
Нотаріальна довіреність хіба.
мабуть так. Квартира приватизована на мене і на сестру. тобто по 1/2. В неї діти малі, і не зручно їхати. Тобто скоріше довіореність
ХуАнита• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
І ви вирішили, що її достатньо тільки ’виписати’?!
автор вАлнуюся сильнА • 20 января 2025
Ответ дляХуАнита
Довіреність є, але до 20 лютого. Якщо получиться продати до цього часу, тоді тільки виписка потрібна
Млинець Мій• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Выпишет её новый собственник, когда купит квартиру.
ХуАнита• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якщо в довіреності немає згадки про зняття з реєстрації, то новий власник це робить після угоди. Як таку, що втратила право власності, отже, право користування (проживання) у тому числі. Нотаріус хоч бачив вашу довіреність?
Мальдивирую• 20 января 2025
По доверенности можно ее выписать, онлайн никак
автор вАлнуюся сильнА • 20 января 2025
Ответ дляХуАнита
так
Я тут Живу• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Сестра сама співвласник.
Так ви тоді не продасте
Довіреність потрібна
Дай подивлюся• 20 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Новий власник випише, продавайте до 20
Комиссия50%• 20 января 2025
Дівчата, як виписати людину, яка 10 років не живе і не є власником, потрібно продати, людина далеко, навіть не знаємо координат її
ХуАнита• 20 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
Ви власник?
Комиссия50%• 20 января 2025
Ответ дляХуАнита
Ви власник?
Чоловік
Млинець Мій• 20 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
Собственник квартиры идёт в ближайший департамент регистрационных услуг (не путать с ЦНАП) , при себе иметь документы права собственности на квартиру, паспорт, код и 80 грн на гос пошлину (может, уже дороже). Пишите заявление и его выписывают.