Стрекозей• 20 января 2025

Карти таро, поганий прогноз.

Дівчатка, знаю, зараз багато хто посміється…
Одна дівчина з якою я спілкувалась порадила мені дуже хорошу таролог. Казала, завжди все збувається
І таки правда, майже все що вона сказала збувається. От реально як сказала так і є… але є такий нюанс… вона сказала що я однозначно розлучусь, і переїду в іншу країну.
Чи можливо змінити таро прогноз, я не хочу розлучатись. Сказала що я 100% буду розлучена і з іншою людиною, а я не хочу.
Вона не є якась з Тік ток , а реально знайома порадила. Поки все йде як вона і скзаала( тільки як оце змінити в прогнозі, чи вже неможливо? Якби не збулось нічого з того що вона сказала, я б не вірила, а тут все чітко як вона і каже, і не одній мені…
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Ну в вашей воли теперь изменить прогноз. Либо следовать ему.
Думаєте я можу все змінити?
Країна мрій• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Поїздки приблизне число, зміна роботи
Зарплата очікування будуть інші і то збулось.
Сама за поїздки говорила вона навіть не я.
Щатримання документів які чекала , дуже багато чого
Це логіка, нічого більше.
Зоя Жорівна• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Сказала що нам обом не цікаво вже один з другим і стосунки сходять на ні.
В нього своє життя в мене своє
А это так ?
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
Це логіка, нічого більше.
А конфлікти, а зустріч з людьми про які вона казала
Про те що в минулому болюче було..
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
А это так ?
Як коли. Але багато всякого було різного за весь час…
Країна мрій• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Про те що в минулому болюче було..
У всіх в минулому було болюче. У всіх є конфлікти, це взагалі ні про що. ви не там відповіді шукаєте
Зоя Жорівна• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Є проблеми в стосунках.
Тогда почему плохой прогноз ?
Может вы взвграницах за миллионЭра выйдете )
Замурмишка• 20 января 2025
Таролог озвучивает возможные варианты развития событий. Будущее меняется.
Я допоможу• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Я таке і запитала - вона сказала що нічого зробити вже неможливо всюди випадає розставання всеодно
могу глянуть триплет. Имена Ваши нужны и срок на который Вы это загадываете?
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
Тобто при бажанні все можна змінити?
Бо я собі якось так заклала в голову мені аж погано вже два тижні
Вчора знову робила розклад і вона мені далі - буде розлучення і крапка
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляЯ допоможу
А можна в особисті написати вам? Будь ласка
Країна мрій• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Автор, ви нічому не навчаєтесь. Не там шукаєте.
Copy-Paste• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Думаєте я можу все змінити?
Все в наших руках. Карты это так, баловство. Тем более, онлайн расклад по телефону был! Это смешно, вы даже не знаете были ли у нее карты в руках))
Я допоможу• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
так, пишіть
ПлюшкамиБалуюсь• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Казала що гуляв.
На основании этого вам и сказали про развод) я сказала, что на меня постоянно во все глаза смотрит один человек и она сказала, что он подойдёт знакомиться. Это единственное, что сбылось из расклада)
ПлюшкамиБалуюсь• 20 января 2025
Ответ дляДобра всем!
Раз спрашивали у человека который правду видит что может быть важнее окончания войны
Так у каждого своё важное.
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я бачила) так були)
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляКраїна мрій
Що би ви мені порадили?
Добра всем!• 20 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так у каждого своё важное.
Эгоисты)))
Країна мрій• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Що би ви мені порадили?
Я б порадила залишитись із собою наодинці і поміркувати про себе, свій шлюб. Чого вам хочеться, куди ви рухаєтесь, де себе бачите в майбутньому. Відповідно, що ви можете зробити щоб досягнути своїх цілей і мрій. Пізнати себе, через спокій і аналіз. Зараз ви тільки кіпішуєте. Не звертайтесь до людей які працюють з картами, будь якими.
Марфа Українівна• 20 января 2025
Я не таролог, та здається таро прогнозують події на найближчий час, а не на далеке майбутнє. Тому, з розлученням може не правда
ПлюшкамиБалуюсь• 20 января 2025
Автор, скажу вам по поводу развода - дуйте скорее в Германию. Тут все наши девочки уже при немцах. И бездетные, и т двумя детьми. Если вы нежная, милая, женственная - вас с руками оторвут.
Copy-Paste• 20 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Зачем вы обманываете?
Країна мрій• 20 января 2025
Все що робиться штучно, за гроші, обман і немає цінності. Карти, кулі, обряди, танці...Ніхто окрім вас не знає краще вас, вашу родину, вашого чоловіка. Ніхто краще не відчуває ситуацію, ніхто не має кращої інтуїції, ніж ваша особиста. Вона на вас працює, логіка підказує, досвід впливає, воля робить. Ваші дії не залежать від тарологів.Найдіть відповіді в собі, вони там є. Аналізуйте те, що бачите, життя саме підказує.
Я допоможу• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
ВІдпишиться мені, там питання є
БезПаспортаНеПродаю• 20 января 2025
Я була також зробила дурницю, замовила розклад. Таке вже нагадали.... Можна йти вже вішатись, щоб не мучитись довго.
ПлюшкамиБалуюсь• 20 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Зачем вы обманываете?
Вы никого не нашли? Значит плохо старались или энергетика не та. В глазах должна быть радость и удовольствие от жизни, а на взгляд побитой собаки мужик не пойдёт.
Copy-Paste• 20 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я там и не была. Никому там наши не нужны. Свои на своих женятся.
Сонячний день• 20 января 2025
Ответ дляМалявка ще та
ви попали до дуже некваліфікованої людини, не гідності ні моралі. забийте, нормальний таролог ніколи б не озвучив таке.
Почему? Она ж не о смерти сказала
Замурмишка• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Тобто при бажанні все можна змінити?
Напомнили, как я со знакомой ездила к гадалке. Ей нужно было узнать, разведуться они или нет. Гадалка сказала, что разведутся. Знакомая на следующий день подала на развод😂😂. Таро- не приговор.