Стрекозей• 20 января 2025

Карти таро, поганий прогноз.

Дівчатка, знаю, зараз багато хто посміється…
Одна дівчина з якою я спілкувалась порадила мені дуже хорошу таролог. Казала, завжди все збувається
І таки правда, майже все що вона сказала збувається. От реально як сказала так і є… але є такий нюанс… вона сказала що я однозначно розлучусь, і переїду в іншу країну.
Чи можливо змінити таро прогноз, я не хочу розлучатись. Сказала що я 100% буду розлучена і з іншою людиною, а я не хочу.
Вона не є якась з Тік ток , а реально знайома порадила. Поки все йде як вона і скзаала( тільки як оце змінити в прогнозі, чи вже неможливо? Якби не збулось нічого з того що вона сказала, я б не вірила, а тут все чітко як вона і каже, і не одній мені…
ПлюшкамиБалуюсь• 20 января 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я там и не была. Никому там наши не нужны. Свои на своих женятся.
В сравнении с большинством немок украинки красотки, хозяюшка и очень яркие женщины. У меня куча подруг встречается с немцами, взрослыми, серьёзными. А мне молодой приглянулся)
Сонячний день• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Я просто дуже не хочу розлучатись, і питала в неї чи можливо це якось змінити і що для цього зробити - вона сказала нічого абсолютно зробити неможливо. Всеодно розлучимось і я переїду в іншу країну.
Так напишите телефон. Я тоже закажу прогноз у нее
Сонячний день• 20 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Просто стільки всього збулось що вона сказала, мені тепер з голови не вилазить те що вона і це сказала
Та что ж там сбылось такого, автор? Давайте, я вам погадаю здесь
автор Стрекозей • 20 января 2025
Ответ дляСонячний день
Мені вже тут ще інша жінка подивилась то теж сказала що ми розлучимося
Кінець неминучий
Малявка ще та• 21 января 2025
Ответ дляСонячний день
Почему? Она ж не о смерти сказала
все одно, вважаю це не професійно
lyubomira-89c3• 22 января 2025
Ответ дляСтрекозей
Я не слухаю загальні з Тік ток.
А я замовила особистий, і вона багатьом знайомим сказала все чітко і по ділу. І так воно і є
Вибачаюсь Автор, у мене до Вас прохання - можете поділитись контактами цього таролога? буду вдячна.
lyubomira-89c3• 22 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Есть гадалка, автор, которая всегда все в точку говорит. Недавно общались с ней. Так вот, часто выбор есть. Вопрос в другом - пойдешь не своим путем, потеряешь годы на осознание этого. И да, можно повернуть не туда. Но время сейчас такое (и это будет усиливаться), что интуитивно каждая знает как поступить, каждая.
простите, могли бы Вы поделиться контактами? спасибо!