Снегурочко• 20 января 2025
На покупки з іноземних сайтів буде нараховуватися ПДВ.
Одна з причин – податки, які сплачують українські підприємці до державного бюджету. Тому голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає запровадження додаткових податків на товари, які замовлені на міжнародних торговельних платформах.
Анонім Секретар• 22 января 2025
Ответ дляAntiprom
Тоді розкажіть мені будь ласка, назвіть КОНКРЕТНИХ виробників укр продукції, хоча б 2-4 шт, бо я таких не знаю навіть, яким конкуренти товари з Алі чи Тему..і за яких сильно вболіває власник Аврори де продаєтьс тей самий дешманський товар з Алв
Ви не зрозуміли що я написала.
Виробник з України,чи просто офіційний магазин платить податок,на будь який товар,будь якого виробництва.Платите і ви,купуючи цей товар .Ці податки йдуть на утримання держави.
Купуючи на Алі,чи Амазоні,ніхто не платить ніяких податків.Бюджет країни отримує нуль.
Ответ дляАнонім Секретар
Ви не зрозуміли що я написала.
На утримання держави вже не захист ринку..ви вже визначіться накінець-то яка ціль оподаткування посилок з-за кордону.. а то ви тут декілька постів про захист ринку говорили а тепер на утримання держави.. а на утримання держави це я так розумію на довічне утримання суддів, прокурорів та ін чинуш по 100 тис грн в міс , в тей час як звичайна пенсія 4 тис грн..тобто залазять мені в карман щоб їм платити?
Анонім Секретар• 22 января 2025
Ответ дляAntiprom
Я не думала що вам треба пояснювати елементарні речі -як формується бюджет,з чого,і хто і де визначає куди його витрачати .
Все дуже просто-податки повинні сплачувати всі.Рано чи пізно будь які схеми з несплатою податків будуть зруйновані.
Це одна зі схем,на якій держава втрачає податки.Додатково страждає легальний виробник і бізнес.Все пов´язано між собою.
Прокурори,необгрунтовано великі пенсії,чи навпаки малі,це зовсім інші питання.Їх повно було і буде.
Мова зараз йде про несплату податків від товару,який ви закуповуєте за кордоном.
Ответ дляАнонім Секретар
Щоб повірили в вашу теорію що податок, який розглядається, піде воблаго як мін у таких упоротих як ви не повинна мінятися версійність) а то ви кидаєтесь з однієї версії в іншу: то данний податок щрб захистити ринок, але жодного виробника який пострвждав що народ замовляє собі товар з Алі, не спроможні назвати, а тепер про функціонуванн держави говорите.. і для таких упоротих як ви, хочу сказати: що сплата податків ДОБРоЧЕСНА і соціальна справедливість прямопропорційні) стосовно схем по ухиленню від сплати податків, в такій державі як Україна, коли взяточників ловлять і відпускають під заставу вони з´являтьються зі швидкістю світла, бо люди НЕ ІДІОТИ і не згодні годувати зі свого карману хапуг..
Анонім Секретар• 22 января 2025
Ответ дляAntiprom
По перше,навчиться тримати свій язик.
По друге-мова йде про податки,і захист українських підприємців.
Податки повинні платити всі.Шо вам ще не зрозуміло?
До речі,в в який схемі ви приймали участь,що заробили таку величезну пенсію?Теж не сплачували податки?
Ответ дляАнонім Секретар
По перше,навчиться тримати свій язик.
Спробуйте ще раз сформулювати свою думку чітко,
Анонім Секретар• 22 января 2025
Ответ дляAntiprom
Це не за свою адекватність ви бан отримали?
Анонім Секретар• 22 января 2025
Ответ дляAntiprom
Ви навчиться читати що вам пишуть.А не строчить мільйон речень ,які не відносяться до теми автора
1.Мова йшла про податки з купівель,з закордонних сайтів.
2.Я підтримую цей закон,тому що всі повинні бути в рівних умовах.І китайці з Амазоном,і будь який український виробник.
3.Купуючи товар в українському магазині,ви платите податок?Будете платити і за купівлю в китайському.Чи будь якому іншому
Ответ дляАнонім Секретар
А я цей закон не підтримую, і таких хто не підтримує багато) добре хоч завжди можна поїхати самост в Польшу і забрати товар який замовив на адресу складу і ввезти його в Україну і не сплачувати подвтки (ну це якщо вони все-таки приймуть закон) і так я купую товар тільки у міжнародних рітейлерів а у укр виробників рідко, якість товару гівняна у них а ціни скласти не можуть