За словами Петрова, Портніков так само як і той київський фотограф насильник є темою для обсуждєнія у київських закритих колах як людина яка змушує молодших колег по цеху, хлопців, ... до інтиму. Або ж не змушує а наполегливо пропонує, не знаю. Це все версія Петрова. Він акцентує, що використовується службове положення і авторитет для ’примусу’. Нічому не здивуюсь
Порошенко як завжди - позорисько. Зняв ролик, де лихо закрутив шо за його кошти побудовано дорогу у якомусь селі у Вінницькій області при тому що порохоботи постійно тими дорогами тикають зелі.
Крім цього, виявилось, що дорога до його підприємства для зручного доїзду
Ответ дляsky-labs
Вот так вы - ’ритуальные патриоты’, все и понимаете....
Нет! Просто потому что никакой как геополитик и стратег
Это ж как себя нужно не уважать - ’на расєйських помийках читаю’....
Правильно, Ви їх не читаєте, Ви їх пишете і живете в ідеології рф, по Вашим дописам тут руським міром аж тхне. От якось так.