сЛАдКОежКА• Изменено 20 января в 19:05
Дівчата, поговоріть зі мною... Куди переїздити з родиною?
Живу в Павлограді, дніпропетровської обл., фронт все ближче... Хоча думала, що все буде нормально, але з´їздивши вивозити собак, я зрозуміла, що дуже близько. Треба щось думати, вас багато з різних міст, може що підкажете.
Я(37 років), чоловік(39 років), донька 15. Маємо двох французів(одна з-під обстрілів, нікуди не віддам), кошку, папугу. Я директор магазина, чоловік шахтар з двома вищими освітами, не працює фізично, має гарний мозок. Тут квартири, машина, батьки(77/73,64/61 рік), є ще брат з родиною 52/жінка 50/син 17 років. Якщо їхать то разом. Брата родина проживе, пенсія, регрес.
А ось ми, тут треба порада. В яке місто нам їхать, щоб мали можливість оплачувати наймане житло і знайти роботу де шансів більше. В нас ринок нерухомості встав зараз. Ми вже свої квартири не зможемо продати. Є родичі в Вінниці, кличуть, але ж ми не будемо в приймах жити і людей стісняти. Та й з роботою там не дуже.
В якому хоч направленні дивитись? Яке місто, селище?
Вибачте за помилки і велике дякую за поради!
ПироженкА• 21 января в 02:10
Ми в Києві, з Донецької області.
Це майже життя з нуля.
Забудьте про свою нерухомість
Це майже життя з нуля.
Забудьте про свою нерухомість
Опля Картопля• 21 января в 05:42
Ответ длясЛАдКОежКА
Друзі з Дніпра ще більше паніку розводять
Никто у нас панику не разводит. Да постоянные тревоги, но мы уже и не реагируем, если прилёт то максимум в коридор выходим. В Днепре другая проблема-найти жилье, притом любое-огромное количество переселенцев и не только в Днепре, а и во всех пригородах и сёлах.