сЛАдКОежКА• Изменено 20 января в 19:05

Дівчата, поговоріть зі мною... Куди переїздити з родиною?

Живу в Павлограді, дніпропетровської обл., фронт все ближче... Хоча думала, що все буде нормально, але з´їздивши вивозити собак, я зрозуміла, що дуже близько. Треба щось думати, вас багато з різних міст, може що підкажете.
Я(37 років), чоловік(39 років), донька 15. Маємо двох французів(одна з-під обстрілів, нікуди не віддам), кошку, папугу. Я директор магазина, чоловік шахтар з двома вищими освітами, не працює фізично, має гарний мозок. Тут квартири, машина, батьки(77/73,64/61 рік), є ще брат з родиною 52/жінка 50/син 17 років. Якщо їхать то разом. Брата родина проживе, пенсія, регрес.
А ось ми, тут треба порада. В яке місто нам їхать, щоб мали можливість оплачувати наймане житло і знайти роботу де шансів більше. В нас ринок нерухомості встав зараз. Ми вже свої квартири не зможемо продати. Є родичі в Вінниці, кличуть, але ж ми не будемо в приймах жити і людей стісняти. Та й з роботою там не дуже.

В якому хоч направленні дивитись? Яке місто, селище?

Вибачте за помилки і велике дякую за поради!
Залізний кіготь• 20 января в 20:02
Ответ дляБіток чи ефір?
А хіба Борщагівка то не одна з околиць Києва?
ну Софіївська та Петропавліська Борщагівка - то так, околиця, а та, що всередині окружної дороги ближче до Відрадного - то ні, звісно не центр, а так, середмістя
Распутница• 20 января в 20:08
Ответ дляПліснявілий сир
Дивно, а мене мої друзі з Дніпра в гості запршують
Меня зовут к ним переезжать, я в Запорожье)
Біток чи ефір?• 20 января в 20:09
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви маєте на увазі південну Борщагівку? :)
Залізний кіготь• 20 января в 20:10
Ответ дляБіток чи ефір?
так
Біток чи ефір?• 20 января в 20:11
Ответ дляЗалізний кіготь
так
То яке ж то середмісце? Там недалеко вже Вишневе.
Новопоштинская• 20 января в 20:14
Пусть все у вас отлично сложится! 💐
Наверняка• 20 января в 20:17
Передмістя Києва (Бровари і Бориспіль не дуже раджу, бо лівий берег і як тривога, то все встає. Правий берег великий, вибір великий, ціни на оренду притомні, роботи повно)
КинДза• 20 января в 20:18
Ответ дляЗалізний кіготь
Скажу свою непопулярну думку: в жодному великому місті України жити не можна, там нема нормального ППО. На околицях Києва категорично ні, там збивають всі шахеди, особливо одеська траса, Бровари, Бориспіль, Боярка, Гостомель, Буча, Вишгород і все що на північ від Вишгорода - бо там дамба і ЧЗ, звідки все летить. У Києві більш - менш безпечно, але не центр, не Солом´янка, не Печерськ, звісно, не Видубичи, не Лук´янівка, не Оболонь. Нормально більш-менш середмістя, борщагівка якась, Сирець, лівий берег, але не ПОХ, а шось типу старої Дарниці
Чого не пох?
ДаЗдраПерма• 20 января в 20:19
Так смотрите вакансии, где на работу устроитесь, там и жилье ищите.
Оле Лукойе• 20 января в 20:20
Ответ дляРаспутница
Я думаю, что по сравнению с Запорожьем, у нас в Днепре курорт. 🙁
Репетиторша• 20 января в 20:21
Ответ дляЗдесяЯ
Мы из Харькова уехали в Черкассы , но не смогли привыкнуть. Особенно дочка, 13 лет. В итоге муж вернулся в Харьков, мы уехали за границу. Здесь ей очень нравится учиться, летом будет 16. Дай бог поступит и я вернусь к мужу. Так что ничего посоветовать не могу.
в какой вы стране?
ЗдесяЯ• 20 января в 20:23
Ответ дляРепетиторша
в какой вы стране?
Словакия
Репетиторша• 20 января в 20:23
Ответ дляЗдесяЯ
Словакия
и я в Словакии с детьми. мне тоже здесь нравится
Подвійна веселка• 20 января в 20:24
Автор, если будете рассматривать трудоустройство в ’Львовуголь’, то учтите, что там зарплата выплачивается с задержкой около 4 месяцев, процентами. Сама смотрю в ту сторону, мы на данный момент привязаны к ’Павлоградуглю’
Пополняю_Карму• 20 января в 20:29
Я б їхала чим дальше від лінії фронту: Львів,Хмельницький, Чернівці, Закарпаття.
lilu1990• 20 января в 20:32
Ответ дляРепетиторша
Чим якщо не секрет. Уже не вперше люди мені кажуть що в Словаччині добре
Распутница• 20 января в 20:36
Ответ дляОле Лукойе
Да у вас тоже так себе курорт. Мы живём ближе к вам (примерно час езды), бывает слышим взрывы, а пишут, что в вашей области.
Трахтибидох• 20 января в 20:38
Ответ дляlilu1990
Легка мова, нормальні люди, клімат схожий до нашого, менталітет. Зарплати теж схожі, але до українців відносяться нормально, можна влаштуватись на любі прості роботи старшому поколінню, навчання дітей, близькість до України, екологія, не такі сурові правила, як в Німеччині. Не так жарко, я в Іспанії, ну і нема війни
Оле Лукойе• 20 января в 20:52
Ответ дляРаспутница
Последние 2 недели Днепр норм, правда. А вот пригород, Кр.Рог, Никополь, да....
Маю натхнення• 20 января в 20:52
Ответ длясЛАдКОежКА
Друзі з Дніпра ще більше паніку розводять
Мы сейчас живем в Синельниковском районе, паники пока не видела у людей
Мурзилка• 20 января в 20:59
Ответ дляТрахтибидох
А какие цены на аренду относительно зарплаты?
Планшетница• 20 января в 21:08
Ответ длясЛАдКОежКА
В чоловіка бронь і рак горла(2019 прооперований, вірізана зв´язка і складка, він шипить. Але на шахті той діагноз не фігурує, в шахту не спускається.
Бронь или отсрочка?
Почему группу не делаете?
Трахтибидох• 20 января в 21:30
Ответ дляМурзилка
Такі ж, як в Україні
Репетиторша• 20 января в 22:01
Ответ дляlilu1990
Мне нравится менталитет. Люди тут ценят семейные ценности, консервативная страна. Климат отличный, очень мягкий. Работы валом разной. Язык легко учится. Расположение удачное - рядом все страны. Горы кругом, можно самим ходить все время в туристические походы. 6 часов в машине и ты уже в Хорватии на море. Можно подтвердить диплом и работать по образованию. Язык выучил и иди работать, куда получится устроиться, хоть в банк, хоть в страховую, куда угодно. Бесплатное высшее образование для детей. Нет строгих рамок по срокам для покидания страны для беженцев. Близко к Украине.
Репетиторша• 20 января в 22:02
Ответ дляТрахтибидох
как интересно. я, не видя вашего ответа, написала практически тоже самое все))
Трахтибидох• 20 января в 22:06
Ответ дляРепетиторша
А Я не бачила, що ви написали 😂
Трахтибидох• 20 января в 22:06
Ответ дляРепетиторша
Вже бачу
Репетиторша• 20 января в 22:06
Ответ дляМурзилка
если два работающих, то жить легко. наши украинцы, которые тут от 3 до 5 лет все уже с ипотеками. Если один с ребенком, то уже сложновато. но я тяну сама двоих детей. но мне повезло - неплохая работа и недорогая квартира. А так, надо крутиться, если одна. потому что зарплата примерно равна аренде.
Трахтибидох• 20 января в 22:08
Ответ дляРепетиторша
Моя сестра одна і дитина підліток
Вона навчається. Сестра працює комірником на виробництві
Не скажу, щоб вау і вони шикують, але все необхідне, покриває і відпустки ( поряд їхати на курорти )
Репетиторша• 20 января в 22:10
Ответ дляТрахтибидох
Моя сестра одна і дитина підліток
да. так и есть. я одна с двумя детьми. Но все же не хочется писать, что все легко и радужно. Так как к такому уровню еще прийти надо. Пока язык не выучишь, не осмотришься, не адаптируешься, то очень тяжело. Просто в этой стране вполне реально стать на ноги, если есть такая цель.