Света С Приветом• 21 января 2025
Как думаете, я с таким подходом правда останусь одна?
Мне 30 лет, никогда не была замужем.
Просто потому что ни один мужчина не любил меня по-настоящему.
Один бросил при проблемах, другой постоянно был в поиске ‘той самой’ (несмотря на то, что встречался со мной), третий грубил и оскорблял, четвертый просто был равнодушен и говорил прямо, что есть я или нет ему пофигу.
Еще один жлобился на меня, подарки дарил самые дешевые и с насмешкой.
Как за одного из таких можно выйти замуж и родить ребенка? Зачем? Чтобы потом мучаться уже с ребенком?
Но с другой стороны- страшно, что уже 30 лет и нету никого по сути
Веселуха Муха• 21 января 2025
Ответ дляПокорительная
Что значит самой, привет, я Маша, давай дружить? Строить глазки, улыбаться, что-то предлагать типа сходить на кофе, я верно поняла? Или на них написано какие они по своей сути, чтобы понимать начинать инициативу или ждать от них?
Просто начните обычный ни к чему не обязывающий разговор, попросите совета, похвалите, пожелайте хорошего дня, если вы понравитесь, то мужчина сам продолжит знакомство. А там и будете разбираться кто он по своей сути.
Тут как тут• 21 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо Ви сподобаєтеся, чоловік і сам підійде і почне знайомство, ці поради і гарного дня ніачом, якщо дівчина не красуня. На спільному хоббі ще можна одружитися, типу грали разом в Мафію, чи гребли на катамарані (виправлено на байдарці, я такий собі пловець).
Веселуха Муха• 21 января 2025
Ответ дляТут как тут
Чоловік може просто вас не помітити, або соромитися розпочати розмову. Нащо втрачати шанс на знайомство з тим,хо зацікавив?
І так, краса- це суб´єктивне поняття, і саме тому не існує людей,які подобаються або не подобаються всім.
А розпочати знайомство можна де завгодно, просто на вулиці, без усяких хоббі, до них вже перейти згодом
Тут как тут• 21 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Ви, мабуть, більш конвенційно красива. От уявіть, до Вас на вулиці підійшов, вибачте, страх Божий, яка буде реакція?
Веселуха Муха• 21 января 2025
Ответ дляТут как тут
Звичайно кидатися із поцілунками на шію я не стану, як і у випадку якщо підійде принц. Поговорю,посміхнуся , подякую за пропозицію, якщо вона буде , і ввічливо попрощаюся, як і всі звичайні виховані люди.
Тут как тут• 21 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
От, саме так) Усі ввічливо прощаються.
Веселуха Муха• 21 января 2025
Ответ дляТут как тут
От, саме так) Усі ввічливо прощаються.
Я вже тут писала про те,як була ініціатором 2 прекрасних відносин. Просто під час дощу попросилася під парасолю, і просто похвалила зимову резину , стоячи у черзі на АЗС. Обидва хлопця не стали ввічливо прощатися і ми провели з ним декілька цілком гарних років.
Були і інші люди, які також нікуди не збігали, хтось залишився у приятелях, з кимось просто вітаємося, але звичайно є і такі, хто розтав у муті життя)
Тут как тут• 21 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Я думаю, Ви приваблива жінка. просто зрозумійте, що не для всіх це однаково працює. Є жінки (як я) які взагалі непривабливі, через спільні вподобання можна зачепити людину і навіть закохати, на вулиці точно ні.
Веселуха Муха• 21 января 2025
Ответ дляТут как тут
Я впевнена, що досвід знайомств він не тільки розширює базу для пошуку того самого супутника життя, а й надає досвід спілкування, вчить розуміти хто перед тобою, не гратися,не втрачати свідомість від щастя, а спокійно і впевнено отримувати та аналізувати інформацію.
А кохання вони далеко не завжди із першого погляду, часто приходить вже у процесі спілкування, при подальшому впізнанні людини
І так, вміння спілкуватися це важливіше ніж якісь ’ стандарти’ краси. Адже саме спілкування дає можливість обрати гідного партнера
Тут как тут• 21 января 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Для цього можна мати просто широке коло знайомств, не обов´язково на вулиці знайомитися)) Я це пройшла, додому приходила тільки спати, навчання, робота, Спілка письменників, мистецькі туси, навіть письменники коханці, але лише коханці, і нарешті чоловік найліпший з них усіх, звичайний трудяга.
Интимная• 21 января 2025
30 років! Насолоджуйтесь віком, зараз в 35 тільки про дітей починають задумуватись.
Пишу з калідору• 21 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та не переживайте за меня. У меня все ок: и муж, и любовник.
Це два в одному? Бо тоді ваше твердження якось дивно звучить, якщо одного треба ліпити з двох
булоТАЙминуло• 21 января 2025
Ответ дляПрилипало
А у меня нормальных и не было
У моего мужа есть друг, он женщин на руках носил. Но его бросали потому, что нудноватый, а по факту - начитанный;
наивный, девушки легко разводили на деньги;
ростом 168см, и при этом не слишком презентабельный внешности, по оценкам тех девушек
При этом щедрый, занимается спортом, прекрасно готовит и делает всю работу по дому, ладил с их детьми.
Но как говорит моя мама, таких как он, ценят только дамы 35-40+. Хороший, добрый но ничего особенного
Колупалочка• 21 января 2025
Ой, автор...
Все описанные ваши женихи - какие-то му...ки. Оно вам надо замуж? Не знаю где нормальные кавалеры ваши, но среди этих выбирать некого
БЦАшка• 21 января 2025
Ответ дляРеанимация
вы хотите быть одна?или хотите другого мужчину?
Сложно сказать, но другого никого не хочу
Майданщица• 21 января 2025
Ответ дляКолупалочка
Ой, автор...
За границей )
Міряю від одиниці• 21 января 2025
Ответ дляБайрактара
Шукайте проблему у собі - чому ви не цікаві норм чоловікам?
может потому что нормальных свободных мужчин сейчас вообще нет??? даже абыкаких мужчин сейчас мало, а нормальных так вообще не отыщешь
Баба_Воля• 21 января 2025
Є ви у себе- живіть і насолоджуйтеся! І не погоджуйтеся- аби хтось був, це як на мене набагато гірше ніж самій!
Некомильфо• 21 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну глупости на самом деле, к любой внешности привыкаешь, а быть/жить с человеком придется, а не с его лицом и телом.
Так а смысл изначально выбирать некрасивую, если доступны красивые? Красивые тоже могут быть хорошими людьми.
Бла бла бла• 21 января 2025
Ответ дляНекомильфо
Никто не против :)
Пусть выбирают кого хотят.
Некомильфо• 21 января 2025
Ответ дляПрилипало
И что вы мне предлагаете делать? Повеситься?
Можете детальнее написать что у Вас с внешностью? Лишний вес, видимые дефекты? Или же просто посредственная внешность на любителя?
Прилипало
• 21 января 2025
Ответ дляНекомильфо
Лишний вес
Некомильфо• 21 января 2025
Ответ дляПрилипало
Лишний вес
Лишний вес - это условно 60 кг при 160 роста или кг 80 и больше при таком росте? Небольшой лишний вес чаще всего не проблема. Существенная полнота чаще все-таки на большого любителя, это надо понимать.
Баба_Воля• 22 января 2025
Ответ дляПрилипало
Было бы все ок, не было бы любовника))
Кого вы обманываете
Автор не слухайте тих хто на вашому фоні хоче вивищитися! Варто дочекатися ’свою’ людину, я йшла в перший шлюб по неймовірній любові, а потім ’вилазила’ з нього. Насолоджуйтеся життям, не нав´язуйтеся іншим людям яким ви не потрібні чи то колегам, чи то чоловікам! Ви унікальна і десь є людина дуже підходяща для вас!І все прийде- думаю можливо дуже неочікувано...
Тоскующая• 23 января 2025
Знаю двох дівчат около 40 одружились і родили. Знаєте автор мені 29 і донедавна я так як ви приблизно б міркувала, ось подивилась на них двох і зрозуміла треба вірити і чекати своє щастя, хоч інколи це і непросто. До речі об´єднує їх те, що вони ніколи за матню не чіплялись. Вірте, все буде!