ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 января в 13:41
є постійна роботв, з/п 18-20тис з 8до17, відпустка/лікарн. і є пропозиція на 45
45 тис, але контракт на 4 міс. в складі мобільної групи (робота з ВПО)
от що робити?...
Гравіцапа• 21 января в 13:57
Ответ дляСадоводница
Заробить, якщо не лапша на уші..а то скрізь так розказують..а потім за щось вирахують, щось не дорахують...
Має бути впевененість, що зп буде саме такою,як заявлена.
К чему это ? Автор взрослый человек , оценит работодателя думаю , справиться
Люблю ВалЄру• 21 января в 13:58
Ні, про дітей подумайте
Це прифронтові райони І 4 місяця ризику
Злива інформації• 21 января в 14:00
Автор, вирішувати тільки вам. Нова пропозиція може бути кидаловом навіть на ці 4 місяці. Я би залишилася на старій стабільній роботі. Але мені взагалі важко міняти щось стале, і я не люблю невиправдані ризики
Не худа ні разу• 21 января в 14:10
Автор, звичайно ні. Мені теж такий проект пропонували. Харківська область. 45 тисяч - це зарплата за весь контракт, за 4 міс. Розділіть на 4 міс.це зовсім нічого. А головняк ще й який((
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 21 января в 14:11
Ответ дляНе худа ні разу
дааа? треба уточнити мені тоді
Кредитная• 21 января в 14:21
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я б задоволенням перейшла на нову роботу: і досвід є, і з людьми працювати можу і хочу, і виїзний характер мене не лякає, але... контракт на 4 місяця, далі невідомо
а тут рідне болото, все зрозуміло
попросят вас заключить еще один контракт и так далее. может будут выслуги в будущем + плюшки будут, если не боитесь рисковать жизнью (а может вам такое приносит удовольствие) , то идите, без работы не останетесь, там предложат еще кучу вариантов безопасных (если вы девушка)
Кредитная• 21 января в 14:22
Ответ дляКусман Сиру
Ви розумієте, що виїзний характер- це скоріш за все виїзд в місця з частими обстрілами?
если девушка, я думаю можно и по месту жительства договориться, но нужно иметь подвешенный язык, а не муму
Ніколи не збрешу• 21 января в 14:22
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
а тут рідне болото, все зрозуміло
Поцікавтеся чи є премії та на яких умовах
Телепузик• 21 января в 14:26
Моя знайома пошла працювати на схожу пропозицію, оплачувала благодійна організація, але контракт був на 1 рік. 4 місяці це дуже мало, я б не пішла з постійної роботи. До речі контракт у знайомої закінчився і проект теж закінчився, нічого схожого більш їй не трапилось.
Кусман Сиру• 21 января в 14:40
Ответ дляКредитная
🤯угу
А за вас інші поїдуть виконувати роботу, бо язик підвішений)