Куратор дебошей• 21 января 2025
Підозрюю чоловіка
В нього за досить довгий час проскакують російські слова ,не прям весь час (ми україномовні були і до війни)
Я не раз йому просто це казала ,він казав то просто вирвалось то просто так,інколи злився коли я запитувала чому в нього російські слова проскакують
Сьогодні взагалі взбісився почав казати ,що я його дістаю,що він просто обмовився та в нього вже невраглія через мене
Але скільки ж можна вже обмовлятися?
Підозрюю ,що із кимось російськомовним листується в мене за спиною ,він вдома весь час бо працює з дому,я можу піти на пару годин або ж на пів дня по справам можливо в цей час він це робить,або вночі коли я сплю
Але скільки ж можна вже обмовлятися?
Акукарача• 21 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ночью тайком читает Достоевского.
І слухає ’ руки вверх’
ничевока• 21 января 2025
Боже автор, не доставайте людину, що він не може щось читати по російськи,якісь новини чи ще щось.Реально дістанете, піде на ліво.
Липка-прилипка• 21 января 2025
Та наводчик он, 100%
Сдайте его в СБУ.
Вот только как вы так долго не замечали этого?🤔
Сдайте его в СБУ.
Тирамісу на терасі• 21 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Та наводчик он, 100%
Сдайте его в СБУ.
Вы серьезно? Надеюсь шутка
А я с Рио-де-Житомира!• 21 января 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ночью тайком читает Достоевского.
видит в образе старухи-ростовщицы супругу евойную?
Липка-прилипка• 21 января 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы серьезно? Надеюсь шутка
Конечно шутка.
Какая тема, такой и ответ😁
Божий одуванчик• 21 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Если ещё не видит, но скоро увидит.))
Тирамісу на терасі• 21 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Конечно шутка.
Какая тема, такой и ответ😁
А фух
бЭйбА• 21 января 2025
Ответ дляПодтяжка
Оголосить йому підозру 😁
в знайомої син зі школи приніс слово ’посовітовали’, розстрільна справа, я так бачу
Пульт от линолеума• 21 января 2025
По заголовку зашла пошутить про шпиона, и тут реально такой текст у автора.
А ху еть.
забиякина• 21 января 2025
Я своего так на чистую воду вывела. От борща изжога, представляете?
Липка-прилипка• 21 января 2025
Ответ длязабиякина
Что с ним сделали?
Закопали?😜
Или перевоспитали?😁
Закопали?😜
Или перевоспитали?😁
Куратор дебошей
• 21 января 2025
Ответ длязабиякина
Та мені не смішно ,бо дівчина яку він кохав до наших відносин російськомовна,я переписку бачила яка була до наших стосунків,от і завелись такі підозри ,що із кимось спілкується хто російською,бо проскакують слова такі часто в нього
Из Виа-гры• 21 января 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну смысла ревновать нет, ведь он оставил ее ради вас. Даже если у них есть общение или вирт это ничего не значит
Из Виа-гры• 21 января 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Привык кончать от гузких слов про секс, штош
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Автор , если вы не тролль , то вам явно надо к психиатру. Только ищите психиатра на 100 % украиноязычного. А то, не дай Бог, и у психистра русские слова будут проскакивать.
Г@Л@В@ломка• 21 января 2025
вот это мне бы еще рассказывали как надо разговаривать, автор, я бы уже вас послала далеко
...и вернулась бы к ’бывшей’