Куратор дебошей• 21 января в 14:28
Підозрюю чоловіка
В нього за досить довгий час проскакують російські слова ,не прям весь час (ми україномовні були і до війни)
Я не раз йому просто це казала ,він казав то просто вирвалось то просто так,інколи злився коли я запитувала чому в нього російські слова проскакують
Сьогодні взагалі взбісився почав казати ,що я його дістаю,що він просто обмовився та в нього вже невраглія через мене
Але скільки ж можна вже обмовлятися?
Підозрюю ,що із кимось російськомовним листується в мене за спиною ,він вдома весь час бо працює з дому,я можу піти на пару годин або ж на пів дня по справам можливо в цей час він це робить,або вночі коли я сплю
Але скільки ж можна вже обмовлятися?
забиякина• 21 января в 16:08
Ответ дляЛипка-прилипка
Что с ним сделали?
Закопали?😜
Или перевоспитали?😁
Закопали?😜
Или перевоспитали?😁
Сидит дома ,лишний раб-кацап не помешает
Забагаловка• 21 января в 18:10
Автор, вірю вам, сама через це пройшла. Чоловік російськомовний, завів тилову с....ку, теж по мові помітно було ((