Реально, аж плакати хочеться, їх десятки тисяч по Україні. Цікаво, хтось колись дасть цьому раду?
Ответ дляGaleTTa
А хоть кого-то ранее осудили лет на 20? Чтоб другим неповадно было? Правильно, никого. Эффект безнаказанности порождает хаос. Что мы и наблюдаем.
Я знаю чиновника, якого посадили на хабарі,конкуренти, підставний хабар, ( але -так, взяв )сума на той час порівняно невелика і то ще далеко до війни було
Йому дали 10, через 4 відпустили
Під час війни відстрелити було б ок
Хай конституція не працює для всіх
Годувати їх в тюрьмі, то ж реально видатки
Йому дали 10, через 4 відпустили
Під час війни відстрелити було б ок
Хай конституція не працює для всіх
jannjann77• 21 января в 17:52
вот поєтому у нас нет смертной казни. Ворон ворону глаз не віклюет
spart-5037• 21 января в 17:53
Ответ дляGaleTTa
Их потом восстанавливают и выплачивают компенсации))) и у них после этого такса вырастает в разы.
spart-5037• 21 января в 17:54
Ответ дляСhanelKa
Не були б закриті кордони, ніхто б не давав хабарі
Так и для этого в том числе, все и сделано
Как и сертификаты от ковида все покупали
Ответ дляСhanelKa
Йому дали 10, через 4 відпустили
Під час війни відстрелити було б ок
Хай конституція не працює для всіх
Йому дали 10, через 4 відпустили
Під час війни відстрелити було б ок
Хай конституція не працює для всіх
Зато в начале войны устраивали публичную порку людям укравшим еду в магазине, на площадях трусы снимали. Фу
Ответ дляok1904
То ж тролиця
Та я вчора прозріла, що людина яка сидить безвилазно в Польші, вважає що всі біди це кафе і ресторани Києва. От би їх закрити, то ми б і до Уралу дійшли.
А все інше просто ідеальне, включаючи цього психолога. Десь плаче ведучий супермами в кутку, йому така зп і не снилась.
Ответ дляGaleTTa
Ну там наче тих, хто крав майно з покинутих будинків і квартир
Таке було насправді ( крали)
Я погано памʼятаю прям все
Продуктові магазини в нас були пусті. Там не було що красти ( товари розкупили за гроші )
Оптовики привозили хліб, муку, консерви і роздавали з машин, ніхто не вигружав навіть в магазин. Мародери може виносили речі з інших. Може таких і ловили
Таке було насправді ( крали)
Я погано памʼятаю прям все
Ответ дляСhanelKa
Таке було насправді ( крали)
Я погано памʼятаю прям все
Таке було насправді ( крали)
Я погано памʼятаю прям все
Я просто не понимаю почему судья, депутат и т.д. крадущий во время войны скрывающий доходы, не платящий налоги не считается мародером и не заслуживает хотя бы публичной порки с голой сракой ?))
Лисий хвост• 21 января в 18:07
Понимаете палачом никто не хочет быть. А рыльце в пуху у каждого второго. Условно, судья, который за взятку оправдывает насильника ребенка, тоже должен быть расстрелян. В Турции мародеров после землетрясения тупо отстреливали как собак и кидали в яму, я считаю правильно. Европейцы приходили в ужас. В Америке есть и была смертная казнь. В Китае тоже и очень в большом масштабе, просто не афишируют.
сладкий_ноябрь• 21 января в 18:08
А волонтерів стільки, які нап@или на війні.
Це жах. Ну одного покарають, щоб показати, що вони хоть щось роблять і все.