На початку вторгнення виїхав,по повістці не приходить. Старшого сина народного депутата Петра Порошенка Олексія оштрафували на 25 500 гривень через неявку за військовою повісткою. Відповідний документ публікує “Informator.Ua”.
В постанові зазначається, що Олексій Порошенко 4 листопада 2024 року без поважних причин не з’явився до Печерського РТЦК за повісткою для уточнення даних. За порушення Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” на сина нардепа було накладено штраф у розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 25 500 грн.
У документі зазначається, що в тому випадку, якщо Олексій Порошенко проігнорує дану постанову, його штраф зросте вдвічі.
“У разі несплати штрафу у 15-денний термін з дня вручення даної постанови правопорушнику, стягнення штрафу провести у примусовому порядку відповідно до ст. 308 КУпАП у подвійному розмірі в сумі 51000 грн”, — йдеться в документі.Читайте також:
Порошенко розповів, хто “здриснув” з Києва на початку повномасштабного вторгнення
Порошенко заявив, що в перші години війни захищав Київ, поки “вся влада здриснула”
SantaMonika• 20 января в 08:35
О! Нова реєстрація ! Вітаю!Що там в планах по темах на сьогодні ?
АлександраА• 20 января в 09:02
Ответ для yasochkaa
Та ні,гроші тут не допоможуть.Не явка по повістках-розшук за ухилянство і кримінальна справа потім.
Не буде кримінальної справи. Кримінальна справа - за неявкою по моб.розпорядженню. А виписати моб.розпорядження ТЦК може лише за наявності діючого висновку ВЛК.
Щось мені підказує: немає там діючого висновку ВЛК. Так що, будуть лише штрафи.
Ответ дляАлександраА
Розтлумачте.Постійно буде платити по 25500 гр і все?Якось не віриться.Один раз проканає,другий,а на третій кримінал.
AnyaSkazka• 20 января в 09:09
Ответ для yasochkaa
У нас президент-тричі ухилянт, а тут якийсь синок
winter2011• 20 января в 09:24
Ответ дляAnyaSkazka
То другоє