Дайте вподобайок• 21 января в 18:32
Офіційне працевлаштування і робота на пів ставки
Якщо людина офіційно працевлаштована, чи може вона працювати ще на пів ставки в іншій організації з юридичної точки зору? Чи можуть на основному місці роботи дізнатися про інші працевлаштування на пів ставки?
Надежда наш компас• 21 января в 18:54
За сумісництвом можна працювати. Дізнатися можуть, в ПФ все видно.
жижифреймут• 21 января в 21:35
Если будете на второй работе официально оформлены, могут попросить график с первой работы