Хвильоватиша• 21 января 2025
Бухгалтери, хелп!
Доброго вечора. Бухгалтери, підкажіть, хто стикався.
ТОВ з ПДВ не працює з 2022 року, декларацію подаємо щомісяця, ПДВ не ліквідують, намагалися. І от в січні зявляється борг 5100 по пдв, якісь штрафні санкції. За що- невідомо. Що це таке, хто знає? Де шукати інформацію? Два дні вже шукаю в кабінеті- немає відповіді.
Малая еще та• 21 января 2025
Дзвоніть в податкову. Повинен бути акт перевірки і ппр. Зараз ще можуть перевіряти 2018 рік. Може сплата якась невчасна, чи реєстрація пн.
Джем Шакіри• 22 января 2025
Можливо штрафи за невчасно зареєстровані податкові (нам нещодавно присалли за 2022 рік) але без повідомлення+ППР нічого б не мала нараховувати, з´совуйте а то іписати якесь оскарження.
Джем Шакіри• 22 января 2025
Якщо у вас рік не було продажів , то вам мали автоматично анулювати пдв.
Ну і декларацію ви не повинні подавати, якщо у вас відсутні операціїї і немає від´ємного пдв.
Джем Шакіри• 22 января 2025
Зупиняйтесь з подачею декларацій і подавайте заяву на анулювання пдв.
особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає контролюючому органу декларації з ПДВ та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів/послуг, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту;
Хвильоватиша
• 22 января 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Вже три роки немає операцій ніяких. Подавали на ануляцію пдв, не анулювати.
Джем Шакіри• 22 января 2025
Ответ дляХвильоватиша
Дивно, спорбуйте зателефонувати на консультаційну лінію ДПС 0800501007, по закону мали б анулювати. Декларацію не подавайте, якщо у вас у всіх розділах = 0. Як варіант - перейти на єдиний податок 3%, тоді пдв анулюється, тільки на залишок товарів (якщо маєте) прийдеться донарахувати пдв.