Злюсь до кипіння• 27 декабря 2024
Бухгалтера, як закрити ФОП на сьогодні 27.12.24 поки не працюють реєстри?
Вже зверталась весь тиждень до різних держ інстанцій з цього приводу і як завжди не все казали, оказалось були можливості про які просто умолчали в установах куди зверталсь, а на сьогодні перехід наприклад на загальну вже пізно.
Фоп 3, спрощена, як може можна бумажно це зробити чи ще якось? Якісь лайфхаки? Бо завжди є вони, треба тільки знайти...
Будь ласка відповідайте ті хто точно знає, жартів та насмішок вже від інстанцій наслухалась. Я подавалась в день, коли полетіли реестри як раз і видало помилку і з того дня мені все що сказали "Чекайте". Якісь варіанти коли питала не казали
Куплю орехи• 27 декабря 2024
А сроки по восстановлению реестров говорят или нет?
То есть получается, что сейчас невозможно флп онлайн закрыть?(
Шукаю стакан• 27 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Писали від 2 тижнів мінімум. Я думаю точно ніхто не знає, бо незрозуміло наскільки все пошкоджено чи знищено. ФОП неможливо закрити ніяк, реєстри недоступні, не перевірити, не внести зміни/закриття.
Шотуткоїться?• 27 декабря 2024
Воспользуйтесь этим в январе месяце. И подайте в январе на закрытие. То есть на подачу этих заявлений у вас есть два дня 30-31 декабря. ЕСВ все равно прийдется заплатить.
Пез Году Неделя• 27 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Я так зрозуміла, що ніяк. Спробуйте ще 30-31, може що запрацює.
Пишут, что до средины января они вряд-ли заработают((
Пез Году Неделя• 27 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Средина января - минимум
Пез Году Неделя• 27 декабря 2024
Автор, ну какие лайфхаки и какие насмешки могут быть? Никто не знает что будет после восстановления реестров и в каком обьеме их восстановят. Никто Вам сейчас ничего не ответит, потому что никто не знает.
Понимать что делать можно уже будет тогда, когда будет видно как восстановлены реестры....
Катрадзе_Я• 27 декабря 2024
поки не відновлять роботу реєстрів - фоп не закрити. ніяк! немає жодних лайфхаків
бЭйбА• 27 декабря 2024
Закрытие ФОПа происходит через внесение соответствующих данных в реестр. Если реестр не работает, то никакие изменения в реестр внести невозможно.
Регионщица• 27 декабря 2024
Не здивуюсь,якщо це нова ’схема’,щоб продовжувати сдирати податки.
Немає реєстрів,не можешь закритися- відповідно сплачуешь податки,не сплатив-штраф.
Мира всем• 27 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Боже, дякую. Бо моя ФОП сьогодні пішла до реєстратора вже, Дія не працює, думала там закриє. Не вийшло теж, реєстр один
Шотуткоїться?• 27 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Найдите этот канал в Телеграм. Он там и примеры заявлений прикрепил.
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Але це для 1ї та 2ї групи, а в мене 3я
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Так багато вже хто сказав, бо їх ’2а тижні’ спливають 2го січня...
І всі хто подавася як я ’попали’ на цей податок. Вже навіть в соц мережах в коментарях пишуть в акк мінюсту що ті охреніли це ось так десь лям зайде в бюджет на пустому місці. Першочергово ’резерв+’ запустили, а бізнеси -як завжди країні похер на них тим більше тих хто закривається, наостанок ще останні труси треба з тебе зняти, щоб запамятав назавжди що таке бізнес в Україні...
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляКатрадзе_Я
Вибачте, а ви бухгалтер? Чи це просто ваша думка? Бо я знаю мінімум 2а, але питаю конкретно людей, які про це точно знають - тобто бухгалтерів та повязаних з цією діяльністю осіб. Якщо ви бухгалтер, то чому ви так думаєте?
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Средина января - минимум
Це точні данні з перевірених істочників?
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Але хто пише? Це офіційні заяви?
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Так, на це надія, але маленька, хочеться мати план Б
Катрадзе_Я• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
я податковий консультант. і це не моя думка, а факт-жодні реєстраційні дії не проводяться наразі
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляКатрадзе_Я
О, а стосовно постанови? ЇЇ ж можна використати для відкладення та не облаження податку ЕСВ за січень
Катрадзе_Я• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
якої саме постанови? якщо не закроєтесь до 2025, то маєте сплатити
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляКатрадзе_Я
Ну вже є постанова мінюсту, що не мають права адміністративні провадження ніякі робити і день після. Ви ж податковий консультант в податковій це знають з моменту оприлюднення
Шукаю стакан• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ця вірогідність рівна нулю. Ніяких передбачень навіть немає. Ніхто не знаю коли все запрацює. Розумію неприємно, закриєте в січні. Попадете на сплату ЄСВ та й все.
Шукаю стакан• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Що за постанова скиньте номер та дату , чия вона?
Катрадзе_Я• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
де ви збіраєтесь використати постанову? у вас дивні формулювання, з яких важко відстежити хід думок та склад запитань
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляКатрадзе_Я
Як сказали в мінюсті, то подавати її до податкової
Катрадзе_Я• 27 декабря 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
перший раз чую про таке і дуже сумніваюсь, що ваша схема спрацює десь, окрім суда
Злюсь до кипіння
• 27 декабря 2024
Ответ дляКатрадзе_Я
Так причому це ’моя схема’, якщо це порада Мінюсту горячої лініі?
Чи я чогось не розумію? Мінюст не є вищою установою за податкову? Я в курсі що підпорядковуються каб міну вони, але правові норми та стягнення робить підпорядковані інстанціі мінюсту.