ДаЗдраПерма• 22 января в 00:30
Посоветуйте ютуб канал где можно научиться наносить красивый,правильный макияж
Сиренькая• 22 января в 00:34
Автор, послухаю і я. Тому що сама таку тему хотіла задати, сама дивилася Стефу і Монро, але мені наче того мало.
Доставучая• 22 января в 00:43
До війни би порадила, а зараз не можу.Це бьюті блогер - росіянка, яка так ні слова і не сказала про війну в Україні на своєму каналі
ХуАнита• 22 января в 01:19
Ответ дляДоставучая
Правильно.
Не поднимайте рашистам рейтинг.
Я вообще от всех отписалась.
Не поднимайте рашистам рейтинг.
Я вообще от всех отписалась.