Море Щастя• 22 января 2025
Акумулятор машини заряджається під час їзди?
Може, хтось розбирається?!
Часто сідає акумулятор, він новий. Причину знаю що садить, зараз в пошуках тієї запчастини.
Ось знову машина пікає, скоро здохне. Дуже боюсь, що десь поїду і назад не виїду.
Питання
Його знімать і заряджать чи він заряджається під час їзди?! Що ефективніше?
Питання
НЛОша• 22 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Вибачте, я щось не розумію. В мене машина електро. Який генератор?
Бляха, коли прочитала про тормоз, так і подумала)))) Так, у вашому випадку можуть гальма впливати на заряд
дякую аж підскакую• 22 января 2025
Мы меняли аккумулятор, после того, как дважды разрядился (на машине не ездили около месяца тогда)
Машине на тот момент было 5 лет
С новым ездим уже 2 года без проблем
Машине на тот момент было 5 лет
С новым ездим уже 2 года без проблем
НЛОша• 22 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Генератора у вас немає в такому випадку. Але ж, блін, якщо ви вже питаєте, то чому б одразу не написати, що то електромобіль??
Море Щастя
• 22 января 2025
Ответ дляНЛОша
Ви мене трохи заспокоїли
НЛОша• 22 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Ви мене трохи заспокоїли
Тоді так. У вас електромобіль, і відповідно: електрокермо, електрогальма - коротше, все, що має працювати, електро. Якщо десь, приміром, несправне гальмо - воно стовідсотково буде ’тягти’ на себе напругу зайву. А десь, відповідно, тої напруги не вистачить. Тобто, гальмо тягне напругу, а батарея тим часом зменшує запас ходу, бо їй не вистачає. Якось так
Колдунья-вещунья• 22 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
А как вы собираетесь ремонтировать аккумулятор?
Его максимум можно зарядить.
Есть умельцы банки наполняют. Услуга на удивление пользуется спросом.
Радуга-дуга• 22 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Его максимум можно зарядить.
Я не содираюсь его ремонтировать у меня новый
Радуга-дуга• 22 января 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня 30лет водительского стажа,но
Чтоб тормозная система садила аккумулятор слышу впервые.
1) смените мастера
2)что с генератором
1) смените мастера
2)что с генератором
Вот вот
Мавка• 22 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
знімайте клему маси на ніч і буде все добре
Одну? Мінус? А чого не дві?
Я на пів року зняла дві. Підкажіть, якщо розбираєтеся.
Света С Приветом• 22 января 2025
Ответ дляМавка
Одну? Мінус? А чого не дві?
тому, що досить зняти одну, щоб роз´єднати електричний ланцюг
Мавка• 22 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Тобто не буде потім накопичуватися і бити мене, коли одягатиму?
Бо я одягаю, і іскри маленькі йдуть:)
Света С Приветом• 22 января 2025
Ответ дляМавка
Бо я одягаю, і іскри маленькі йдуть:)
що там може накопичуватись?) спочатку одягайте +, потім -. маленькі іскри, це норомально, вас не вб´є)
Mystery -ing• 22 января 2025
Так у старой электрички может быть вагон проблем, похоже большие токи потребления в режиме простоя (как вариант - долго входит с спящий режим электроника). Если утопленник- то печаль, там все что угодно может давать такие токи утечки/потребления.
Вообще токи потребления при выключенном зажигании проверяется легко: простой мультиметр в разрыв цепи клемма АКБ - провод.
Mystery -ing• 22 января 2025
Ответ дляМавка
Одну? Мінус? А чого не дві?
Снимается минусовая клемма.
Одна, с АКБ (если АКБ 1 шт в авто).
Відірву та викину• 22 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ну вот. У всех, кто более менее в курсе, первая мысль про генератор.
в електричках нема генератора :)
Мавка• 22 января 2025
Ответ дляMystery -ing
Снимается минусовая клемма.
Одна, с АКБ (если АКБ 1 шт в авто).
Так, одна шт в авто і автомат. Дякую.
Мавка• 22 января 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую, заспокоїли. Бо я вже і гумові рукавиці вділа і ізольованими пласкогубцями вдівала :)
Света С Приветом• 22 января 2025
Ответ дляМавка
максимум, що може статись - це забрудните руки)
Море Щастя
• 22 января 2025
Ответ дляMystery -ing
Чкось я на ній пів року від´їздила і нічого. Ось жду ремонт. А вона ще й пищить сигналізація через хвилину після виключення машини. Пищить так весь район чує. Включаю і виключаю ключем і нормально