Хитрож-пий Волкер:
Волкер також запропонував використати заморожені російські активи в Європі на суму 300 мільярдів євро, щоб закупити американське оборонне обладнання для української армії.
Подрояк підіграє:
❗️рф впаде протягом 8-ми місяців, – Подоляк.
Це станеться, «якщо суттєво наростити удари по її території, а також посилити на неї міжнародний тиск».
А загалом прогноз: трамп з декілька разів поговоре з путіним і пойме шо там берлінська стіна і мухи з котлетами.
Але чи нада воно йому - підсилювати Україну. ?
Подрояк підіграє:
Antoninaya1• 22 января в 17:05
На кого розраховані ці не нові новини? Скажіть вже їм хтось, що 2-3 тижні і кордони 91 вже не актуально.
Ответ дляlilu1990
Цинізм у волкера.
Как вам этот цинизм?
❗️Кожен день війни в Україні дає НАТО та ЄС стати сильнішими, — єврокомісар з оборони Андрюс Кубилюс
«Кожна збита ракета чи дрон над Україною — це ті, що не загрожуватимуть ЄС та НАТО», — додав він.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ответ дляOlvia1987
Как вам этот цинизм?
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ну і толку. Де їхні мозги? По слідам другої світової. Замість того шоб задушити в зародку... вони шо? Заробляють? Метеорит на цей цинічний світ
Ответ дляФорсия
Куда упадет рф, если рост ее экономики ожидается 1,5 %, а ЕС и США почти также 1,9%? А в прошлом году они даже опережали!
И это на фоне всех липовых санкций и войны, а у нихблин рост! Хрендождешься уже.
Чувствую надо запрещать интернет,только марафон смотреть можно, а то такие умные стали,что аж бесите🤣
Ответ дляAnet337
Ага, не царское это дело они только и могут трындеть и лопатами ракеты отбивать из США ((( а народ гибнет и живёт в аду((
Азаров сказал,что берите лопаты и идите семьи годувати.Кулеба сказал,что берите лопаты и идите с Россией воевать.Смотрю,что лопата в Украине это универсальное средство для всего:и прокормит,и от врагов отобьёт,и могилу вырыть можно.
Ответ дляOlvia1987
А еще можно москалей годувать блінамі.... ВесЧь
frumoasa17• 22 января в 17:24
По-перше, з чого ви взяли, що він зрозуміє, що там нема з ким говорити. У нього теж ідея факс закінчити війну. Не натисне на того, то буде бубочке викручувати руки. Поки так здається, як буде
По-друге, значна більшість активів знаходяться в Європі і вона сказала, що ні. Що доходи з них це ок, а саме вилучені - ні. Що це суперечить міжнародним нормам та законодавству, підірве стабільність єврозони та самого євро, а також може спонукати інших власників активів на їх вивід.