lilu1990• 22 января в 16:55

Цинізм, і нові прогнози Подоляка

Хитрож-пий Волкер:

Волкер також запропонував використати заморожені російські активи в Європі на суму 300 мільярдів євро, щоб закупити американське оборонне обладнання для української армії.

Подрояк підіграє:
❗️рф впаде протягом 8-ми місяців, – Подоляк.

Це станеться, «якщо суттєво наростити удари по її території, а також посилити на неї міжнародний тиск».

А загалом прогноз: трамп з декілька разів поговоре з путіним і пойме шо там берлінська стіна і мухи з котлетами.

Але чи нада воно йому - підсилювати Україну. ?
автор lilu1990 • 22 января в 17:29
Ответ дляfrumoasa17
По-перше, з чого ви взяли, що він зрозуміє, що там нема з ким говорити. У нього теж ідея факс закінчити війну. Не натисне на того, то буде бубочке викручувати руки. Поки так здається, як буде
По-друге, значна більшість активів знаходяться в Європі і вона сказала, що ні. Що доходи з них це ок, а саме вилучені - ні. Що це суперечить міжнародним нормам та законодавству, підірве стабільність єврозони та самого євро, а також може спонукати інших власників активів на їх вивід.
Але цинізм волкера...
автор lilu1990 • 22 января в 17:32
Ответ дляfrumoasa17
Путіна тільки меркель могла витерпіти. Трамп не схожий на тєрпілу
frumoasa17• 22 января в 17:36
Ответ дляlilu1990
Але цинізм волкера...
Щодо нього. Це просте переливання води. У США не було такої мети це раз, два це те, що вже обговорено про ці активи не раз. І зміна риторики навряд чи передбачається. Так як у Європи ще свої активи в раші і тоді вона сама продати не зможе. Онлі бізнес. Не думаю, що він про це не знає і не розуміє.
чаревна• 22 января в 17:41
Давно Подоляк не вещал, выпустили на арену.
Anna-08e7• 22 января в 17:43
Ответ дляFilomena
Ну ви ж читаєте? Не вистачає робочої сили. От тому і питаю.
Не вистачає? Да ладно.
Ракети он клепають, с.ки, нам би так, прикордонним містам продиху нема закидують весь час.
mymoly• 22 января в 18:02
Ответ дляАnnеt
рф впадэ с минуты на минуту, вот прям счаз, только погодите секундочку, ждите-ждите
Та чекаю я чекаю. Не швидите так
mymoly• 22 января в 18:03
Ответ дляAntoninaya1
На кого розраховані ці не нові новини? Скажіть вже їм хтось, що 2-3 тижні і кордони 91 вже не актуально.
А чому більше ніхто не каже про кордони 91
samtaymss• 22 января в 18:08
Дональд Трамп закликав Росію завершити війну. В іншому випадку американський президент погрожує ввести нові санкції та мита на весь російський експорт до США.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на допис Дональда Трампа у власній соцмережі Truth Social.

https://24tv.ua/bilshe-ne-povinno-buti-vtracheno-z...
samtaymss• 22 января в 18:09
Трамп и его команда сейчас каждый день говорят,что если пуйло не угомонится-он очень пожалеет
samtaymss• 22 января в 18:10
samtaymss• 22 января в 18:11
Михаил прав,потому что трамписты сейчас говорят тоже самое.
samtaymss• 22 января в 18:11
22 січня, 18:03
view count205
time for reading1 хв
Далі буде тільки гірше, – Трамп закликав Росію припинити війну, пригрозивши серйозними санкціями

samtaymss• 22 января в 18:13
Трамп пуйла хорошо нагнет.И мы не выиграем ,но и русня обломается.Такой компромисс
mymoly• 22 января в 18:15
‼З НАТО нас на***бали...

Захід брехав нам, коли обіцяв прийняти Україну до НАТО — це було нечесно по відношенню до України та українців, — Зеленський

Ого прям не прошло и 3х лет. Озарение
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 января в 18:26
вам Подоляк не нравится что ли
samtaymss• 22 января в 18:27
Ой,Порошенко еще в 2000гг как был Министром обороны нас в НАТО не пустил,’что бы путина не злить’,а другие страны тогда легко вступали.Порошенко -друг путина и Мертветчука,воровали вместе,бабло мутили.Чему уже удивляться.Донбасс сдали в 14 году,оружие продали все.В Крыму у Петра заводик до сих пор.ФСБшники у нас при власти были,Зеля молодец,выковыривает это дерьмо,поэтому и вонизма много
samtaymss• 22 января в 18:32
Они друзья и бизнес партнеры были и есть
БойоваПташкаКолібрі• 22 января в 18:37
милая компашка, сделали нас разом
автор lilu1990 • 22 января в 19:04
Ответ дляsamtaymss

Я так зрозуміла що цими обмеженнями трамп хоче запустити власне американське виробництво