Зараз все скажу• 22 января в 22:52

Як правильно підготуватися до здачі спермограма?

Добрий вечір. Можливо хтось підкаже мені. Сьогодні сталася наступна ситуація.
Мій чоловік має завтра здавати спермограму і сьогодні набравши у ванну води (гарячої) почав доказувати , що це не повпливає на результат тому, що перше: води було мало і друге гаряча вода була тільки в ногах, а спина лежала в теплій воді як він стверджує. Тому хочу почути вашу думку .
begovelik• 22 января в 22:53
Греть нельзя
begovelik• 22 января в 22:55
Может быть плохой анализ. Хотя, если вы сдаете в клинике ЭКО, то он в любом случае будет плохим, как у 60-летнего
Садова гойдалка• 22 января в 22:57
https://dila.ua/lead-up/cpermohramma.html#%3A~%3At....
Автор, там есть конкретно о спермогармме.
- виключити відвідування лазні, сауни, солярію, місцеві теплові впливи (застосування фізіотерапевтичних процедур на пахову ділянку, підігрів сидіння в машині, гарячі ванни).
МаринаХ28• 22 января в 23:06
Як нам радив лікар це єдине що не паритись в сауні/бані тиждень та не займатись сексом 3-4 дні перед аналізом..
В іншому підготовка не потрібна, якщо ви хочете реальний результат по своєму здоров’ю.
Elena 23• 22 января в 23:06
Я не експерт але кум наш коли здавав перший раз в літку то їм сказали що краще здавати коли холодно відповідно і гріти не можна. Так кума казала мені коли вони довго лікувалися робили 2 еко а потім самі завагітніли.