ОбережнаЯ• 21 декабря 2024
Страшно, допоможіть
Спробували вперше АС, закінчили ще годину тому
Одразу вибачаюсь за подробиці і загалом за тему
Дуже пече там, була в душі, помилась холодною водою, стало легше але зараз знов дуже дуже пече і ніби горить те місце( дуже переживаю( більше не планую так робити, але що зараз можна зробити? Дитячий крем є хіба що (
ніколи такого не було• 21 декабря 2024
ну спробуйте крем з пантенолом. Це мікророзриви, за кілька днів пройде.
Оце так цабе• 21 декабря 2024
Ну всьо! Тепер так і останеться.
Гострого перцю ще можна поїсти для швидкої дефекації зранку, тоді й забудете що пекло після АС
Заліковий троль• 21 декабря 2024
как ахаться во все щели, так не страшно было, а теперь спаситипамагити !
Трільчиха• 21 декабря 2024
Я когда первый раз попробовала, меня будто ножами порезали, боль была 2 часа, больше не пробовала
Оце так цабе• 21 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
вы смазку использовали?
Похоже, що просто пхали поки лізе.
Я фігею з народу, ну хіба так можна над собою знущатися?
СКИБИДЫШь• 21 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ні
вы бы в интернете почитали что ли как этим заниматься.
свечку или мазь от геморроя. и ждать пока заживет. больше вариантов нет
Курочка-чубаточка• 21 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Вы ж не акушерка? Нет же?
Курочка-чубаточка• 21 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тогда тема не была бы интересной. Но автор её и так не смогла разогнать
ОбережнаЯ
• 21 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В мене вибачте срака горить а ви про розгон теми
Що тут розганяти?
Курочка-чубаточка• 21 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Що тут розганяти?
Без смазки в сраку не дають, щоб не горіла вона. Вибачаю
Витворунка• 21 декабря 2024
Свічку диклоберл ( або аналог ), прикладіть левомеколь,якщо є таке вдома.Навряд чи маєте свічки проти геморою . Випийте щось знеболююче додатково. Працюю в проктологічному відділенні . На майбутнє : залиште те місце для фізіологічних потреб.