Садова гойдалка• 23 января 2025
Чи може стедент навчаючись в коледжі, поступити паралельно в університет?
Якщо студент навчається в коледжі на денному, чи може він паралельно вступити на бакалавра в університет і в разі зарахування покинути коледж?
Не прохожу мимо• 23 января 2025
В університет можна поступити тільки, якщо закінчив 11класів
Форточка• 23 января 2025
Ответ дляПирожкиня
так,атестат же у коледжі! як подасте документи в університет?
за 9 класс лише, після 2 курсу мають право складати нмт, і вступати у внз
ПростоБелка• 23 января 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
После второго курса колледжа можно
Оч@ров@Шк@• 23 января 2025
Вы конечно простите, не знаю вашей ситауции, но ныне у нас, чем дольше учишься тем лучше. Закончит колледж, потом в институт, потом магистратура.... Зачем торопиться?
Не прохожу мимо• 23 января 2025
Ответ дляПростоБелка
После второго курса колледжа можно
2роки коледжу - це рахується як 10-11кл.
Форточка• 23 января 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Це якщо хлопець.
Сегодня я не я• 23 января 2025
Ответ дляЛисаЛилу
якщо щось буде НЕ на бюджеті
Так студент с колледжа отчислится в случае поступления
ОхиИВздохи• 23 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
В мене син вчився в технікумі і після 2 курсу здав ЗНО і вступив на стаціонар в університет по іншій спеціальності. Після вступу в університет в технікумі перейшов на заочне навчання і закінчив 3 курс , отримав диплом в технікумі
Розбещена цяточка• 23 января 2025
так,можливо після 2 курсу коледжу здати НМТ та вступити до ВНЗ. Але бюджет одночасно неможливий,тільки в одному закладі можна зберегти бюджет.
Сегодня я не я• 23 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Но история в посте про другой план
Алгонавт• 23 января 2025
Раніше після 2-3 курсу можна було запросити атестат за 11 клас при цьому навчаючись далі. І з цим атестатом поступати. Без атестату не приймали документи, довідка, що навчаєшся на 3 курсі не проходила.
Садова гойдалка
• 23 января 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Бо коледж закінчується в березні наступного року. А на бакалавра зараховують аж в кінці серпня. Тобто 5 місяців є ризик примусової мобілізації
Садова гойдалка
• 23 января 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Контракт
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
До 25 років не мобілізують
Звоночек• 23 января 2025
Автор, дитина може помтупати і після 2, і після 3, і після 4 курса каледжа. Може після 2 курса здати нмт і використати у вступній кампанії після 3го, у вас багато можливостей.
Але ваш план для уникнення примусової мобілізації недобрий. Вам дійсно вигідно 3 роки підряд здавати нмт, закінчити 4 курс коледжа, подати на вступ найкращий з результатів.
Шукаю стакан• 23 января 2025
Ответ дляЗвоночек
В законі прописано
Це різні рівні
Плюс дитина автора на контракті
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Це різні рівні
Плюс дитина автора на контракті
На бюджеті можна навчатися послідовно на різних рівнях, але не одночасно.
Так, це не має відношення до ситуації автора, але в коментарях вже пішло обговорення іншої ситуації, і дійсно на двох бюджетах одночасно навчатися неможлиао.
Звоночек• 23 января 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Йому більше
Ага, ну тоді поступати після 3го курсу. Здати нмт після 2го, після 3, вибрати найкращий результат.
MacOS-ница• 23 января 2025
Так, може. Я колись так зробила. Навчаючись в коледжі на 2 курсі (загальний термін 3 роки), я написала заяву на дострокову видачу атестату про повну загальну середню освіту (шкільна програма вже була пройдена), директор коледжу погодив заяву, і мені його видали. Далі, я навчалась палельно: коледж 3 курс був, універ 1. Це було 10 років тому