Файна пані• 23 января 2025
Є тут хто заборонив батькам бачитись з внуками?
Які у вас були причини?
Файна пані
• 23 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Не родителям, свекрам запретила
Так а чому?
Заела_пластинка• 23 января 2025
Ответ дляФайна пані
Так а чому?
Маман моего мужа боготворила первую невестку и ее сына, меня вообще умоляла сделать аборт. Говорила, что меня ее сын не любит, любит бывшую и ребенка никогда не полюбит и вообще кого я , девочка из семьи нищебродов могу родить
Хомо_сапиенс• 23 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну свекровь вашего ребёнка видеть не стремится?
Наша невістка поки що не дозволяє бачитись моїм батькам з внуками. Жили спочатку разом, все було норм, батьки допомагали молодій сімʼї. Потім вони зʼїхали, і невістка посварилась з батьками. Тепер ніхто ні до кого не їздить, батьки ображені і переживають, що ті живуть недалеко, але не можуть проводити час з внуками. Брат правда приїжджає, дзвонить.
Заела_пластинка• 23 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Были порывы , но так и не видела
Аноним НаВсеГда• 23 января 2025
У мене батько психопат, а мати з ПРЛ. Звісно, я їм заборонила, бо турбуюся про свою дитину. Мені свого дитинства вистачило. Свекри в мене класні, тому дитині ОК.
Акукарача• 23 января 2025
Я свекрам.
Вони коли перший раз прийщли побачити дитину то сказали, що він на них не схожий, на тата теж, взагалі на кума схожий, може не від чоловіка.
Файна пані
• 23 января 2025
Ответ дляАкукарача
Я свекрам.
Ох і телепні, правильно ви зробили.
У нас покоління 50+ думає що вік їм дозволяє плескати язиками шо попало.
Ку-кусик• 23 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
А ребенок тут при чем, почему Вы лишаете его общение с родными людьми. Это для Вас они плохие свекры, а для ребенка будут любящими дедом и бабушкой. С таким успехом, в ответ, и муж может запретить ребенку общаться с Вашими родителями - и кто от этого выигрывает?
Allein74999• 23 января 2025
Моя мать. Пыталась внука бить в воспитательных целях, регулярно настраивала против меня и мужа. 4 года как воет в одиночестве, но не кается
Заела_пластинка• 23 января 2025
Ответ дляКу-кусик
Я уже запретила не общались, уже и не увидят. Это мой выбор, я так решила. У меня родители супер, в отличии от этих дэбилов
неДоЖиру• 23 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Вони ж можуть через суд вирішити це питання. Звичайно, якщо Ви в Україні.
Заела_пластинка• 23 января 2025
Ответ длянеДоЖиру
Могли бы, если б муж был на их стороне, а так у них это без шансов. И да, уже не увидят потому что мы не в Украине и возвращаться не собираемся, для моего сына их не существует, в отличии от моих родителей
Ну шо не так?• 23 января 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Не дай бог таку невісточку! Ото ваша дитина ,коли виросте ,розбереться кто ви,дебіли чи ні!
Файна пані
• 23 января 2025
Ответ дляAllein74999
В мене схожа ситуація.
Я дитину ніколи не била, та й не було за що, всі ситуації вирішувались спокійно і розмовами.
Тут вона побула в моєї матері в гостях, коли забрали додому - бачу що щось не то. Почала питати що - мала сказала, що вона на кухні зачепила випадково миску, в якій було тісто, тісто полетіло на підлогу і матір вдарила її по задниці. Мене це страшенно зтригерило, бо це - моє прокляте дитинство, з побоями і яке нанавиджу просто, жодних приємних спогадів. Я уявити не могла, що та стара ідіотка вдарить і мою дитину...
З нею стосунки завжди були складні, вона холодна, абьюзивна і зла людина, до цього моменту - просто усно налаштовувала дитину проти мене, проти чоловіка, казала малій всілякі гадості про тата.
Хочу щоб вона ніколи більше навіть на метр до неї не наближалась, та й донька я бачу, що не зрадіє, якщо запропоную в гості до бабусі.