Твоя подружайка• 23 января 2025

Хто запостив відео про побиття дитини в Білій Церкві?

Мережею ширяться відео від відомих людей (Т.Тополя «Антитіла», дружина Усіка, ведучий Андрій Бедняков) на захист дівчинки. Дуже сподіваюся, що всіх злочинців покарають. Як думаєте, хто запостив відео побиття? Як взагалі воно зʼявилося в мережі? Це в молоді якісь закриті канали, де таке могло? Це добре, що зʼявилося. Є шанси покарати винних. Але страшно, що таке відбувається з нашою молоддю. Охопив страх, а скільки ще таких відео, які так і не потрапили в мережу? Скільки страшних ситуацій з булінгом і побиттям, про які так ніхто і не дізнався? Просто страшно. Служби бездіяльні:-(
Кукарачка• 23 января 2025
Я тоже вечером думала , откуда оно всплыло
Сама не знаю• 23 января 2025
Уже есть и другое видео, киевское, тоже с девочками подростками
Невгамовна сила• 23 января 2025
Наверное они сами, типа смотрите как мы круты. Чего еще от малолеток ждать? В любом случае это сделал кто-то из них, ведь у посторонних явно же не было доступа к этому.
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляСама не знаю
Теж натовп бив дитину?
Невгамовна сила• 23 января 2025
А вообще такое всегда было. Просто о многом никто так и не узнает никогда. Сейчас просто больше возможностей записать на видео / скинуть в интернет/ распространить по блогерам и так далее. Но такое правда было всегда
Сама не знаю• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Может пересылали друг другу, а кто то взял слил в сеть
Сама не знаю• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Теж натовп бив дитину?
Две девочки одну по лицу
Привіт з ботойбіччя• 23 января 2025
Президент
Без Баяна• 23 января 2025
Самі й постять, вважають себе героями. Ось сьогодні самі запостили, поліція моніторить
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляКукарачка
Як думаєте, є надія, що хтось з тих, хто знімав і не бив дитину, то хотів покарати винних? Чи ці злочинці малолітні «похизуватися» самі запостили… я спершу не все дивилась, так уривками, бо тут вночі тема була. Щойно побачила у блогера… це жесть, відійти не можу, бідна дитина
Застряла• 23 января 2025
Ответ дляСама не знаю
І ще одне. Хлопець бив школярку. Теж Київ
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Так, вірно. Досі памʼятаю, як після школи з подругою йшли додому, нам років по 10 було, телефонів тоді не було в нас, і натовп розбирався з хлопцем, весь старший клас, стояли колом на стадіоні, а в колі хлопець іншого бив, і той, кого били, вже лежав… у мене підвищене почуття справедливості, бігли щодуху, кликати на допомогу, дзвонити в поліцію…
Невгамовна сила• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
То есть? Если человек это снимал и ничего не сделал чтобы помочь, то он тоже виноват! Я видео не смотрела, обрывок только видела. Психологически не могу такое видеть :(
Ніколи не збрешу• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
А я читала, что ее били из-за того, что она распространяла наркотики. Поэтому и в сеть выложили. Чтобы другим неповадно было
фан L.O.S.T.• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
В телеграмі є канали, де малолітки всяку хрінь виставляють, одне одного обсирають, думаю, десь з такого каналу і виплило, хтось побачив і злив
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Звісно, винен. Я розумію, що в компанію може затесатися і порядна людина чи не зовсім кончена. Ось і подумала, можливо, там з тих, хто був, хтось навмисно злив, щоб винних покарали. Це груповий злочин. Тому зйомки - теж провина, це бездіяльність. І всі співучасники.
Мошей ницца• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Скорее всего снимали, чтоб всем показать, чтоб этим еще больше унизить девочку
Не заздріть тьоті• 23 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Это уже ’испорченный телефон’. Была информация, что две недели назад девочка в черном костюме предлагала потерпевшей наркоту, а та отказалась и рассказала об инциденте подружкам.
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Це брєд, ви ж розумієте. Ви бачили тих звірюк на відео?
фан L.O.S.T.• 23 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Впевнена, що це брехня, там такі дітки, що навряд чи в них є відчуття чесності і справедливості
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мабуть з такого каналу… добре, що хтось не пройшов повз, і оприлюднив.
Аnnеt• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
всегда было. хорошо, что сейчас быстрее информация распространяется и доказательства есть.
Вишневий цвіт• 23 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Вряд-ли, у одной из которых била отец мент и они все скорее всего думали что безнаказанными будут . Возможно они уже так не раз делали и сходило с рук.
автор Твоя подружайка • 23 января 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Оце і страшно. Скільки ще таких випадків по країні…
Саджу все зарання• 23 января 2025
Уже всех определили,дела открыли
Мона Лиза• 23 января 2025
Сегодня видела видео,где с передовой бойцы записали , что лично возьмутся за родителей этих утырков, сказали что и данные есть их уже. Я только уверена, что их быриком запоребрик вывезут мамки,если ещё не вывезли
Виниловая пластинка• 23 января 2025
Там ще фото було, п´ятеро бидляків з цією дівчинкою. А справ ніби лише три відкрили.
Вишневий цвіт• 23 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Интересно где правда ,потому что по другой версии она как раз обещала слить информацию про тех, кто распространяет.
А учитывая что у барышни которая била отец мент то ситуация уже понятно в какую сторону будет складываться и кого будут делать виноватым
Вишневий цвіт• 23 января 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Уже всех определили,дела открыли
Пока говорят только штрафами дело ограничилось , по 850 грн трое вроде. Именно поэтому и пытаются дать огласку делу.
размахер• 23 января 2025
Ответ дляКукарачка
Та в смислі ? Там де більше 2-х людей таємниці не буде .
Достатньо що б хтось один переслав комусь « по секрету». І все 🤷‍♀️Пішло в маси .