Твоя подружайка• 23 января 2025
Хто запостив відео про побиття дитини в Білій Церкві?
Мережею ширяться відео від відомих людей (Т.Тополя «Антитіла», дружина Усіка, ведучий Андрій Бедняков) на захист дівчинки. Дуже сподіваюся, що всіх злочинців покарають. Як думаєте, хто запостив відео побиття? Як взагалі воно зʼявилося в мережі? Це в молоді якісь закриті канали, де таке могло? Це добре, що зʼявилося. Є шанси покарати винних. Але страшно, що таке відбувається з нашою молоддю. Охопив страх, а скільки ще таких відео, які так і не потрапили в мережу? Скільки страшних ситуацій з булінгом і побиттям, про які так ніхто і не дізнався? Просто страшно. Служби бездіяльні:-(
ЧукИГеки• 24 января 2025
Мать отнесла заявление ещё 11го числа, но полиция бездействовала. Думаю,она сама пошла на крайнюю меру и предала огласке как издевались над ее ребенком!
Скромняшка• 24 января 2025
Я тільки но подивилася це відео
То не діти!Потвори
За що тато і брати воюють?Скажіть мені?Дитину нема кому захистити,держава не захистить.Можно просто за 850 гривень знущатися і нічого не буде
Пишуть,що одну гниду вже матуся вивезла закордон
То не діти!Потвори
ЧукИГеки• 24 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А вообще такое всегда было. Просто о многом никто так и не узнает никогда. Сейчас просто больше возможностей записать на видео / скинуть в интернет/ распространить по блогерам и так далее. Но такое правда было всегда
Всегда да не всегда. Училась в 2 разных школах в разных областях и такого не было.
ЧукИГеки• 24 января 2025
Ответ дляGuzelli
Я пошла в школу в 1997 и в 2007 закончила, у нас и цигане и армяне и Азербайджанцы в классе и параллели были, и утыреные были которые в карты на уроках играли и ножичками перебирали меж пальцами-но такого зашквара не было,да ржали прикалывались цькували заучек или коротышек но вот такого🤷♀️🤷♀️ серьезно, безнаказанность или в общем атмосфера в стране или что способствует такому звериному нутру? У меня тоже подросток 15ти лет, и я не представляю что нужно делать с детьми или не делать что бы они стали такими
Вот и я пишу у нас такого треша не было. Училась в разных школах.И у моих детей тоже приличные школы без таких отбросов общества.
Перша на селі• 24 января 2025
Ответ дляМона Лиза
Так эти дети будущие взрослые, вы хотите такое будущее ?
эти дети продукт воспитания родителей, дедушек, бабушек, беззакония, коррупции, агрессии в обществе.
Вы заметили, что видео распространяют,, чтобы не уникнули покарання.
Это норм? т.е. если этим не заниматься, то система полиции и суда не работает, вернее работает, но не сторону справедливости.
В этом растут дети - какими они вырастут?
Но у нас основная проблема : на каком языке говоришь , и религия - и это тоже беззаконик, потому что есть Конституция.
Но нарушение закона такое привычное, что на конституцию ....... сами поняли, правда?
Дети - продукт общества.
Да, ужасно что в школе избили еще и ДЕВОЧКУ , и ужасно, что изза наркотиков. Что это говорит про нас, про общество?
Расскажите - как на этом фоне получить других детей?
Дети - продукт общества.
Скромняшка• 24 января 2025
В Фейсбуке есть страничка тети девочки и она пишет все новости и действительно резонанс дал свои плоды,дело продвигается и самое главное,что девочке уже лучше.Кому интересно,можете следить ’Наталі Яковлева-Демеденко’
ГонУрова дівка• 24 января 2025
Ответ дляКукарачка
Я тоже вечером думала , откуда оно всплыло
Так сами бьющие как раз и постят свои ’подвиги’, типа посмотрите, какие мы крутые.
ГонУрова дівка• 24 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А я читала, что ее били из-за того, что она распространяла наркотики. Поэтому и в сеть выложили. Чтобы другим неповадно было
это самосуд. не имеют права.
Скромняшка• 24 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Она от них отказалась!Но рассказала другой девочке,кто ей предлагал!И так дошло до этой ´бизнесменши’травы
Твоя подружайка
• 24 января 2025
Ответ дляСкромняшка
А «бізнесменша» це та, що в спортивному костюмі та в якої батько в поліції?
Твоя подружайка
• 24 января 2025
Ответ дляСкромняшка
От цікаво, ці потвори так і далі будуть до школи ходити? А батьки на роботу, як ні при чому. Хтось з ними ще ж і дружить? Це ж все не в один день сталося, що діти стали такими жорстокими. Дівчинку дуже шкода. Сподіваюсь, в класі з нею будуть дружити. А не відстороняться.
Перша на селі• 24 января 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
что она отказалась взять наркотики.
Невгамовна сила• 24 января 2025
Ответ дляЧукИГеки
Ну, если вы этого не видели, не значит что этого не было. Такое всегда и везде было, есть и к сожалению будет.
Скромняшка• 24 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Наче так,то вона
Та там всі однаково мають понести покарання,мразота така
Грибной_Дождик• 24 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Пр союзі працювала система стриманості. Були кімнати обліку. Комсомольська організація, повідомлення батькам на роботу.
Ситуацій, коли мажори чи «золоті» діточки безпрєдєльнічали було дуже і дуже мало. Анонімки мали вагу повноцінної кляузи.
А в демократичній Украіні рука руку миє
при союзе школьники боялись волчьего билета что испортит им всю жизнь - боялись родителей
сейчас они ничего не боятся
Твоя подружайка
• 24 января 2025
Ответ дляМона_Лиса
зараз діти такі жорстокі тому що батьки так виховують.
такі соціальні норми. ви б ще чули той мат-перемат з початкової школи
ми за кордоном , подруга тут з сином ще з 2014 року ... коли почалася повномасштабна, то понаїхало дітей з України, син почав дружити, і вперший раз взагалі мат почув, почав повторювати. подруга в шоці була.
інші приїхали з сином , і почали його як і в Україні вчити , що якщо в школі хтось його чипає в новій , то зразу щоб бив в торець
ржака була ще та, бо пацана зразу до психолога , а до них соціальні служби приїхали, після першого ж в торець - ті реально довго не могли збагнути, чому іноземці такі , шо від них вимагають ’ростити дєвку’ але після другого - третього разу дійшло, і пацан більше руки не розпускає в школі
а у нас це заоохчується батьками та суспільством
Підкажіть, будь ласка, у якій країні ваша знайома, що дитина її билася та у місцевій школі до психолога вели? Чула про такі порядки в Іспанії та Нідерландах, тому там більш/менш порядок.
Печенюшка• 24 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Їх сотні, тисячі, одні зносять, зʼявляються інші
Та 21 століття, є СБУ, айтішники. Поліція. Європу обмовляють, що ми дарма в ЄС хотіли. Там би такого не було. Знаю, що говорю. Особливо скандинавські країни
Твоя подружайка
• 24 января 2025
Ответ дляПеченюшка
Вище писали, що подібні страшні відео публікуються в ТелеграмКаналах. Читала, що в багатьох європейських країнах та Ізраїлі саме ця мережа сприймається, як для «збуту наркоти». Тому для спілкування використовують What’sApp. А ось коли власника Телеграм притиснули у Франції (це росіянин бувший), то багато хто став на його захист, вихідці з пострадянських країн в основному. Він відмовлявся співпрацювати зі службами безпеки:-( але про наші реалії, страшно це все. Що з одного боку підлітки некеровані, з іншого владні структури все грошей чекають, замість того, щоб реагувати як годиться. Добре, що дівчинка вижила. Шкода, що багатьом з цієї історії нічого не буде.
Печенюшка• 24 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Надіємся на торжество справедливості, на карму, бумеранг. Відео не дивилася, психіка не витримує моя. А в коментарях писали, хай би попали дитини рідним в руки. Думаю, це діло в такий час не мають право закрити чи замяти. Без покарання.