Спасу мир• 24 января в 08:36
Анализы. Что это значит? К врачу попаду только на следующей неделе
Спасибо
Разгуляшка• 24 января в 08:41
Там же ж все написано и в квадратике обведено!!
Гугл бесплатный, другой доктор тоже может принять хоть сегодня. В чем проблема?
175см55кг19лет (она)• 24 января в 08:41
Мало пьете воды. В моче хлопья плавают (незначительно). Кровь загущена.
Но в целом - все нормально.
Спасу мир
• 24 января в 08:42
Ответ для175см55кг19лет (она)
Но в целом - все нормально.
Спасибо за ответ
175см55кг19лет (она)• 24 января в 08:42
Ответ дляРазгуляшка
Мне так нравятся такие комменты......
Если вам нечего написать - лучше не пишите.
Пускаю бісики• 24 января в 08:44
Ответ дляРазгуляшка
На шарика чтоб кто-то напрягся и выдал диагноз авторше))
Разгуляшка• 24 января в 08:44
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мне так нравятся такие комменты......
А ересь про мало пьете воды, это совсем информация 😂😂😂😂
Лучше б помолчали
Разгуляшка• 24 января в 08:47
Ответ дляПускаю бісики
Так и есть.
Ну если прям переживаешь то врачей тьма, есть онлайн консультации. Но нет, надо тянуть свою мочу сюда .
Тупеет народ на глазах .
Відкушу все що стирчить• 24 января в 08:48
Ответ дляРазгуляшка
Лучше б помолчали
Если не разбираетесь - лучше бы вы молчали. Повышение гемоглобина и эритроцитов чаще всего говорит именно об обезвоживании и такой анализ легко приводится в норму выпиванием ~0,5л воды перед анализами минут за 15-20
Разгуляшка• 24 января в 08:50
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вы включите и боковое зрение. Там и другие показатели завышены.
И вы знаете диагноз? Возраст? Сопутствующие заболевания? Предыдущие назначения? Вообще анамнез пациента?
Не умничайте
СкумбріяП8• 24 января в 08:52
Авторе, по аналізах нічого критичного. Треба розуміти які скарги і чого ви робили аналізи. Камні в нирках є?
Відкушу все що стирчить• 24 января в 08:54
Ответ дляРазгуляшка
Не умничайте
Для того, чтоб прокомментировать ОАК не надо знать диагноз, возраст и сопутствующие заболевания.
И там два анализа, если вы не заметили
Вы блин результаты крови и мочи отличить не можете, но приперлись в чужую тему и пытаетесь свое «очень ценное мнение» всем навязать
И там два анализа, если вы не заметили
Разгуляшка• 24 января в 08:55
Ответ дляВідкушу все що стирчить
И там два анализа, если вы не заметили
Я ей посоветовала обратиться к другому врачу вообще-то.
Свои 5 копеек не по делу вставляете здесь только вы.
Xвостокрутелка• 24 января в 08:59
Ответ дляПускаю бісики
А это так сложно?
Відкушу все що стирчить• 24 января в 09:00
Ответ дляРазгуляшка
У автора точно нет необходимости бежать к врачу прям сегодня. Она вполне может дождаться приема на следующей неделе. Если бы вы понимали хоть что-то в обсуждаемой теме - то вы бы это знали.
А здесь задает вопрос, чтоб не нервничать и спокойно дождаться приема врача, не накручивая себя
Невгамовна сила• 24 января в 09:03
Моча
Ваш аналіз сечі має кілька показників, які вимагають уваги. Давайте розберемо їх.
Фізико-хімічні властивості:
1. Колір: Солом’яний — норма.
2. Прозорість: Прозора — норма.
3. Відносна щільність: 1.027 г/мл — трохи підвищена (норма 1.002–1.030), може свідчити про концентровану сечу через недостатнє споживання води.
4. pH: 5.5 — у межах норми (5.0–7.0), але ближче до кислої реакції.
Хімічний склад:
5. Білок: 0.15 г/л — у межах норми.
6. Глюкоза: 2.8 ммоль/л — у межах норми.
7. Кетони: 0.93 ммоль/л — у межах норми.
8. Білірубін: 8.6 мкмоль/л — у межах норми.
9. Уробіліноген: 34 мкмоль/л — у межах норми.
10. Нітрити: Не виявлені — у межах норми.
11. Еритроцити (хімія): 10 клітин/мкл — у межах норми.
12. Гемоглобін: 0.03 мг/дл — у межах норми.
13. Лейкоцити (хімія): 25 клітин/мкл — у межах норми.
Мікроскопія осаду сечі:
1. Еритроцити: 6.9/мкл — підвищені (норма 23/мкл), що може свідчити про можливе подразнення сечовивідних шляхів.
2. Нелізовані еритроцити: 4.8/мкл — також підвищені.
3. Лейкоцити: 1.4/мкл — у межах норми (25/мкл).
4. Епітелій загальний: 14.2/мкл — підвищений (норма 31/мкл), свідчить про можливе подразнення.
5. Плоский епітелій: 10.2/мкл — у межах норми (31/мкл).
6. Неплоский епітелій: 4/мкл — значно підвищений (норма 1/мкл), може свідчити про ураження сечових шляхів або нирок.
7. Перехідний епітелій: 0.1/мкл — у межах норми.
8. Нирковий епітелій: 3.8/мкл — підвищений (норма 1/мкл), що може свідчити про порушення у роботі нирок.
9. Циліндри загальні: 0.3/мкл — у межах норми (1/мкл).
10. Гіалінові циліндри: 0.3/мкл — у межах норми (1/мкл).
Висновок:
• Є підвищений вміст ниркового та неплоского епітелію, що може свідчити про запальний процес у нирках або сечовивідних шляхах.
• Варто звернутися до лікаря (нефролога або уролога) для уточнення діагнозу та призначення додаткових обстежень (наприклад, УЗД нирок).
Фізико-хімічні властивості:
1. Колір: Солом’яний — норма.
2. Прозорість: Прозора — норма.
Хімічний склад:
5. Білок: 0.15 г/л — у межах норми.
Мікроскопія осаду сечі:
Висновок:
Невгамовна сила• 24 января в 09:04
Кров
Ваш розгорнутий аналіз крові (ЗАК) виглядає так:
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
• У нормі (6.0–9.0 ×10⁹ клітин/л для дорослих).
• Показує нормальний рівень білих кров’яних клітин, що відповідають за імунітет.
2. Еритроцити (RBC): 4.93 ×10¹² клітин/л
• Трохи підвищені (норма 4.0–5.0 ×10¹² клітин/л для чоловіків, 3.7–4.7 для жінок).
• Може свідчити про можливе зневоднення або інші незначні зміни.
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
• У межах норми для чоловіків (130–160 г/л) і жінок (120–140 г/л).
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• Показує співвідношення об’єму еритроцитів до загального об’єму крові.
5. Середній об’єм еритроцита (MCV): 89.2 фл
• У межах норми (76–96 фл).
6. Середній вміст гемоглобіну в еритроциті (MCH): 29.8 пг
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
7. Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (MCHC): 33.4 г/дл
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (180–360 ×10⁹ клітин/л).
9. Ширина розподілення еритроцитів (RDW-SD): 41 фл
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
10. Ширина розподілення еритроцитів (RDW-CV): 12.4%
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
• Усі основні показники знаходяться в межах норми або близько до верхньої межі.
• Легка тенденція до підвищення рівня еритроцитів може свідчити про зневоднення. Рекомендується звернути увагу на споживання рідини.
• Інші показники, включаючи гемоглобін, тромбоцити та лейкоцити, відповідають нормі.
Для більш точного аналізу й інтерпретації результатів варто проконсультуватися з лікарем.
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Разгуляшка• 24 января в 09:05
Из за,подобной вашей, некомпетентности диванных экспертов, можно не дождаться вообще приема врача, сдохнуть раньше.
Если ты вы разбирались в подобных вещах вы бы не раздавали ненужных советов.
Но вам видать лезть и вставлять свои ненужные реплики просто жизненно необходимо.
Відкушу все що стирчить• 24 января в 09:08
Ответ дляРазгуляшка
Необязательно писать на форуме то, что вы озвучиваете себе стоя перед зеркалом 😂
Ася Карповна• 24 января в 09:08
Установите чат GPT и спросите его. Он очень толково консультирует по этим вопросам. Иногда лучше чем украинский врач
Спасу мир
• 24 января в 09:09
Ответ дляСкумбріяП8
Боли есть в области поясницы,но думала что кишечник так отдает. Вообще гастроэнтеролог назначил. Вздутие,боли в животе. + Сильно высокий хеликобактер. Мне 32
Спасу мир
• 24 января в 09:10
Ответ дляНевгамовна сила
Кров
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Спасибо большое!
Разгуляшка• 24 января в 09:10
Ответ дляНевгамовна сила
Кров
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Скиньте ей тоже ссылку на Чат
Разгуляшка• 24 января в 09:12
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Специально для вас. Если вас не устраивает содержание моих сообщений, вы всегда можете пройти мимо, вместо того чтобы тратить время на свои комментарии.
Невгамовна сила• 24 января в 09:14
Ответ дляСпасу мир
Спасибо большое!
Загрузите чат GPT и можете скинуть туда анализы (бесплатно 2-3 фото). и задать ему вопросы после, что болит. Может еще что нужно, может действительно узи почек и брюшной полости если поясница болит.
Ліплю вареники• 24 января в 09:17
Ответ дляНевгамовна сила
Кров
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Основні показники:
1. Лейкоцити (WBC): 7.2 ×10⁹ клітин/л
3. Гемоглобін (HGB): 147 г/л
4. Гематокрит (HCT): 44%
• У межах норми (35–54% для дорослих).
• У межах норми (76–96 фл).
• У межах норми (27.0–33.0 пг).
• У межах норми (32.0–36.0 г/дл).
8. Тромбоцити (PLT): 256 ×10⁹ клітин/л
• У межах норми (35.0–46.0 фл).
• У межах норми (12.0–15.0%).
Висновок:
Доброго ранку а не підкажете якщо тромбоцити постійно занижені 110-120жінка
Небоброїдка• 24 января в 09:25
Ответ дляПускаю бісики
Чого напрягся - якщо людина розуміється, це пару секунд.
У автора нічого критичного. Вище вірно написали.
Небоброїдка• 24 января в 09:26
Ответ дляРазгуляшка
Лучше б помолчали
Написали все вірно. Можливо для вас це єресь. Але ви ж не лікар.
Невгамовна сила• 24 января в 09:26
Ответ дляЛіплю вареники
Постійно знижений рівень тромбоцитів у межах 110–120 ×10⁹/л (тромбоцитопенія) у жінки може свідчити про різні можливі причини, які варто обговорити з лікарем. У нормі тромбоцити для дорослих жінок становлять 150–400 ×10⁹/л. Нижчий рівень може бути викликаний:
Можливі причини:
1. Захворювання крові або кісткового мозку:
• Анемія (особливо апластична або залізодефіцитна).
• Гемобластози (наприклад, лейкемія або інші пухлини крові).
• Мієлодиспластичний синдром.
2. Автоімунні стани:
• Імунна тромбоцитопенічна пурпура (ІТП) — імунна система знищує власні тромбоцити.
• Системний червоний вовчак (СЧВ).
3. Вірусні інфекції:
• Віруси, такі як гепатит, ВІЛ, цитомегаловірус або Епштейна-Барр, можуть впливати на рівень тромбоцитів.
4. Хронічні захворювання:
• Захворювання печінки, наприклад цироз, що може спричинити підвищення селезінки й зниження тромбоцитів.
• Захворювання щитоподібної залози (гіпотиреоз або гіпертиреоз).
5. Вплив ліків:
• Ліки, такі як аспірин, нестероїдні протизапальні препарати або хіміотерапія, можуть знижувати рівень тромбоцитів.
6. Дефіцит поживних речовин:
• Дефіцит вітаміну В12 або фолієвої кислоти.
7. Збільшення селезінки:
• Селезінка може утримувати тромбоцити й зменшувати їхню кількість у крові.
8. Гормональні коливання:
• У жінок під час менструації або вагітності рівень тромбоцитів може бути зниженим.
Симптоми, на які варто звернути увагу:
• Легке виникнення синців.
• Часті кровотечі (з ясен, носа або довгі менструації).
• Точкові крововиливи на шкірі (петехії).
• Втома або слабкість.
Що робити:
1. Консультація з лікарем-гематологом для проведення детальних досліджень.
2. Додаткові аналізи, такі як:
• Рівень заліза, феритину, вітаміну B12, фолієвої кислоти.
• УЗД органів черевної порожнини для перевірки селезінки та печінки.
• Коагулограма для перевірки згортання крові.
3. Збалансоване харчування:
• Додати до раціону продукти, багаті на вітамін B12, фолієву кислоту, залізо (печінка, яйця, риба, зелені овочі).
Знижений рівень тромбоцитів потребує уважного спостереження, щоб уникнути ускладнень.
Можливі причини:
• Мієлодиспластичний синдром.
2. Автоімунні стани:
• Системний червоний вовчак (СЧВ).
3. Вірусні інфекції:
4. Хронічні захворювання:
5. Вплив ліків:
6. Дефіцит поживних речовин:
7. Збільшення селезінки:
8. Гормональні коливання:
Симптоми, на які варто звернути увагу:
• Легке виникнення синців.
• Втома або слабкість.
Що робити:
2. Додаткові аналізи, такі як:
3. Збалансоване харчування:
Небоброїдка• 24 января в 09:27
Ответ дляРазгуляшка
Не умничайте
З цим автор піде до лікаря в реалі. А зараз її можна заспокоїти тим, що нічого критичного. Якби було - були б не в нормі не 2-3 показника.