я Кукарача• 24 января в 10:24
Які ознаки вказують на те, що дівчина/жінка хлопцю/чоловіку огидна до нудоти?
В гости звали?• 24 января в 10:26
Такі питання, це вірно ознака, що автору треба працювати над самооцінкою.
Пригощаю кашею• 24 января в 10:26
Вам не надоїло цю тему в різних інтерпритаціях створювати?
Ви вважаєте, що ви цього не помітите? Що не подобається, що огидна , що погано відноситься.... вже місяць пишите.
Стебель березы• 24 января в 10:27
Та він взагалі і дивитися не буде на неї. Дивитися не буде на неї.
Подивіться в ютубі ознаки коли подобається людина до неї хочеться торкнутися, любий привід поспілкуватися.
Дідова баба• 24 января в 10:28
Ответ дляДелайКак_Я
Уникає поглядів і дотику
+100. Ще намагається якнайшвидше завершити розмову і відійти подалі.
Пригощаю кашею• 24 января в 10:30
Наберіть в пошук ’які ознаки...’ , це все ваші теми, перечитайте. Що вони ваші, і сумніву немає. Та і всюди мигає крапка, що автор онлайн.
Аноним_1859• 24 января в 10:35
Судя по Вашим темам, для Вас никаких. От Вас невозможно избавиться.
дякую аж підскакую• 24 января в 10:49
Сами ответили на свой вопрос
Его тошнота и результат этих позывов
я Кукарача
• 24 января в 11:47
Ответ дляПригощаю кашею
Заспокоюйте свої нерви
я Кукарача
• 24 января в 12:02
Ответ дляПригощаю кашею
Що ви така неспокійна?Запокойтеся,будь-ласка,не потрібно так сильно нервувати.
я Кукарача
• 24 января в 12:03
Ответ дляАноним_1859
Я вашего мнения не спрашивала вообще
я Кукарача
• 24 января в 12:03
Ответ длядякую аж підскакую
Сами ответили на свой вопрос
Его тошнота и результат этих позывов
А...Ну да,ну да.
Аноним_1859• 24 января в 12:26
Ответ дляя Кукарача
Я вашего мнения не спрашивала вообще
Сочувствую мужчине попавшего в поле Вашего зрения.
я Кукарача
• 24 января в 12:29
Ответ дляАноним_1859
Это взаимно.
я Кукарача
• 24 января в 14:10
Ответ дляСтебель березы
Згодна.