Вкуси мене• 24 января в 14:44

У кого є така плойка, нормальна штука чи викинуті гроші?

У мене пряме, негусте, гладке волосся + ще й дуже гігроскопічне. Локони від звичайної плойки тримаються рівно до виходу на вулицю.
язззззь!!!• 24 января в 14:46
Это особенность волос. Мои тоже не держаться без хорошего стайлинга.
Шкварочка• 24 января в 14:46
Не знаю как эта но видела, видео где у девушки волосы зажевала такая плойка. Себе бы не купила
Сільський ансамбль• 24 января в 14:51
есть, лежит
крутила нормально, но пользовалась не часто
Не прохожу мимо• 24 января в 14:53
Я зробила біозавивку і забула про всі ці проблеми. Тепер в мене завжди гарна зачіска, локони, нежирна голова і мінімум гаджетів для укладання волосся, тому вони ще й ростуть швидко) Повикидала всі плойки, утюжки та стайлери. Робила в жовтні, зараз в лютому знов піду
Доктор Хаос• 24 января в 14:59
Не скажу, у нас Філіпс ’тюльпан’ я задоволена, але робимо накрутку на стайлінг
https://comfy.ua/ua/stajler-philips-bhb887-00-s-te...
Апрель Ивановна• 24 января в 15:00
Ответ дляНе прохожу мимо
Всегда было интересно, но так руки и не дошли.
Какая у вас длина волос и цена этой красоты? Есть фото?
Мамина квіточка• 24 января в 15:26
Ответ дляНе прохожу мимо
Я зробила біозавівку, а через півроку срізала все до живого волосся. Бо стало те волосся як у ляльки Барбі з дитинства, як мочалка. Це при тому, що у мене волосся дуже витривале до моїх бзиків.
Тому тут рулетка, пощастить-не пощастить.
Не прохожу мимо• 24 января в 15:43
Ответ дляАпрель Ивановна
Волосся нижче плеч. Коштувало десь 2500, я роблю від Інебрія.
Не прохожу мимо• 24 января в 15:48
Ответ дляМамина квіточка
Тут важливо підібрати правильний догляд. В мене шампунь та кондиціонер для кучерів, весь стайлінг також для них. Правильне зволоження і правильні температури сушіння. Я стала рідко мити голову, бо голова не жирниться, тому сушка з дифузором всього два рази на тиждень. Вже пройшло 4 місяці, а моє волосся мяке і зволожене. Нічого не помінялося. Це вимагає трохи зусиль, але я задоволена, тому що в цілому тепер завжди маю зачіску, а не казнащо, як раніше. Раніше миеш, сушиш, крутиш- приходиш на роботу і як нічого не робила взагалі. А зараз один раз на три дні півгодини витратила і кожного ранку пять хвилин на рефреш, і все)
Мамина квіточка• 24 января в 15:51
Ответ дляНе прохожу мимо
Та наче і догляд нормальний був, і всі шампуні-кондиціонери. І подруга моя у цього спеціаліста переді мною робила - все ідеально, як ви кажете.
Чи то для мого волосся щось з дозуванням перестаралися. Бо воно у мене жорстке, важко піддається накручуванням. Чи то зірки не так стали. Не знаю. Не пощастило просто. Але це теж був досвід
Распутница• 24 января в 21:20
Ответ дляНе прохожу мимо
Фото пож покажите вашей биозавивки