Жена брата Админа• 24 января 2025
Болить плече у доньки підлітка
Каже що віддає в руку, до ліктя. Таке бувало весною, але швидко проходило за годину, і я не звертала уваги. А зараз болить із вчорашнього вечора. До лікаря підемо лише в понеділок, що це може бути, у кого було подібне, хвилююсь((
Жена брата Админа
• 24 января 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Телефон заберіть,і відправте на спортмайданчик.
Вона ходить на волейбол, вчора теж, і дома щось там займається по відео, то не думаю що від сидіння в телефоні
Тут надолго• 24 января 2025
Просквозить могла.
Ну это только предположение, врач более точно скажет.
Просериарила молодость• 24 января 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Тоді десь нерв,або зв´язки,або ще щось.Все буде добре.
Зубачистка• 24 января 2025
У моего тоже так сегодня. А у меня вообще позвоночник как будто скрутило. Болит, вчера аж вся грудня клетка болела. И это у меня йога 3 раза в день. Хз что за фигня
Губка Боб• 24 января 2025
Ответ дляЗубачистка
3 раза в день?