Бензопирен• 24 января в 17:11

Zara новинки та знижки

Дівчата, що купили із нового або на знижках?
все по ГОСТу!• 24 января в 17:14
Купила детям футболки , штаны, гольф.
Себе штаны только.
Все распродажное дёшево.
Футболки отличнейшие.
Все что на дочке в заре куплено на прошлой неделе
Тракторні війська• 24 января в 17:20
На знижках гору дитячого, собі шорти, футболки, шльопанці
Амбасадор щастя• 24 января в 17:28
Ответ длявсе по ГОСТу!
Купила детям футболки , штаны, гольф.
Себе штаны только.
Все распродажное дёшево.
Футболки отличнейшие.
Які дві лапочки
Амбасадор щастя• 24 января в 17:30
По темі, мало що купила. Якось не складається. Дещо повернула. Лишила джинси, кроси-мюлі. Ще половлю сукні, шорти і чоловічі футболки собі і Балетки замшеві. Так не охота замовляти з закордону. Але в нас нічого майже нема.
автор Бензопирен • 24 января в 17:31
Ответ дляАмбасадор щастя
Асортимент кращий в іспанській зарі? Я якось не відслідковувала це)
Амбасадор щастя• 24 января в 17:32
Ответ дляБензопирен
Іспанія, Португалія. Асортимент один (майже) але різняться ціни
Чумачечая_• 24 января в 17:38
Нічого, що не поміряю, мале на мене. Та й вибір в Києві не дуже. Правда, придивилася таку блузу. Нашо вона мені, не знаю. Але сподобалася. Під червоні штанці та туфлі на підборах.

Дівчата, а коли останній день розпродажу, хто в курсі ? Може в інший ТЦ ще поїхати подивитися
Голубец• 24 января в 17:41
Дівчата, а в яких магазинах є дитячий одяг, крім Скай Мола?
автор Бензопирен • 24 января в 17:41
Ответ дляЧумачечая_

Ви що? Класна блуза! І вам 100% пасує по кольору волосся та типажу, я думаю варто взяти, і розмір, і сидить гарно на Вас 😍
А по асортименту я зазвичай дивлюсь на сайті де в якому магазині в наявності розміри на позицію, що зацікавила, бо буває що в великому ТЦ не буде того, що я хочу, а в маленькому знайдеться
автор Бензопирен • 24 января в 17:41
Ответ дляГолубец
Лавіна точно, республіка, дрім
Голубец• 24 января в 17:42
Ответ дляЧумачечая_

Не треба, ці квіточки дуже спрощують і здешевлюють вигляд на жінках за 40
Вумна, аж страшно• 24 января в 17:43
Ответ дляЧумачечая_

Теж вважаю,що не потрібна вам,та блузочка
Грабля• 24 января в 17:47
Ответ дляВумна, аж страшно
Ще й під червоні брюки
Мульйонерша• 24 января в 17:47
Ответ дляГолубец
За 40?) Мне 45! На фото женщина лет на 20 старше. Я надеюсь, иначе выбор странноват.
автор Бензопирен • 24 января в 17:47
Ответ дляГолубец
А я не можу погодитись, саме цей принт квітковий виглядає стильно, особливо якщо з брюками і аксесуарами одягти
А таке, звісно, мимо.
Даю справку• 24 января в 17:58
Ответ дляБензопирен
А таке, звісно, мимо.
😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️шо тут стильного
Колхоз светлый путь блин
Я-ваш шанс• 24 января в 18:01
Купила джинсы в заре, было мало времени. Кому нужны спорт брюки и свитшоты детям, понравились в вайкики.
А почем футболки и джинсы детские 128 и чуть больше размер? Что вы детям в заре покупаете, хорошее?
Чумачечая_• 24 января в 18:10
Ответ дляГолубец
От люблю я квіточки. Це по типажу мабуть підходить, міряла в полоску та ромбик в Н&М, не моє якесь.
Чумачечая_• 24 января в 18:11
Ответ дляБензопирен
А таке, звісно, мимо.
Ну так, мені наче нічого так, стильно, під жакет можна
автор Бензопирен • 24 января в 18:18
Ответ дляЧумачечая_
Точно хороша, під типаж ці квіти Вам пасують і це головне, дешево чи колхозно вона не виглядає, віку не додасть, тому я б взяла на Вашому місці 👍🏻
Чумачечая_• 24 января в 18:27
Ответ дляБензопирен
Дякую, а якщо ще так ґудзик розстібну, точно буду як супутниця Безоса на інавгурації
Голубец• 24 января в 19:05
Ответ дляЧумачечая_
Обирайте однотонні, з різною фактурою
Чумачечая_• 24 января в 19:13
Дівчата, так коли кінець розпродажу, хтось знає?
Сумка з негодою• 25 января в 08:16
Ответ дляЧумачечая_