Дівчата, давайте розкритимо тему, яка ділить нас на табори: Чому бренди продовжують нав’язувати нам ´універсальні розміри´, коли реальні жіночі тіла — це мільйони форм? Чи не час оголосити війну штанам з ´ідеальною посадкою´, які насправді підходять лише манекенам? Чи соромно носити oversize, якщо всі навколо радять ´підкреслити силует´? А може, це прихований бодішеймінг — мовляв, ´сховай свої недоліки´? Де ваші кордони: ви бойкотуєте бренди без інклюзивних лінійок, чи вважаєте, що мода не зобов’язана підлаштовуватись під кожну? Діліться досвідом: які фасони вас зробили заручницями дзеркала?
Ответ дляТА7НЯ7
Я думала тема про мову))
ще не дійшло .. пізніше напевно
Ответ длячаревна
А я про уборку за собаками на улице
а це важливо взагалі то ))
Ответ дляOnyx83
Шта? Сейчас огромный выбор шмоток - кому нужны эти манифесты?) Вам скучно?
ШІ сказав інше )) значить помилився ? )
Роками одягаюсь в одяг Наталі Болгар - мені підходять їх лекала, якість тканин та те що позаминулорічна колекція легко співпадає з поточною, користуюсь готовими капсулам. На моду, оверсайз та інші пункти з вашої теми - байдуже, єдиний критерій, щоб я сама собі подобалась.
Bambi-kids• 23 января в 20:21
Ответ дляJulieta78
А що таке розкритимо?
Може розкрутимо...чи розкритикуємо...х,з,...тобто хто зна...)))
Ответ дляBambi-kids
А уточніть-но,,,Що означає розкритимо...
каже, що мав на увазі ’розкриємо тему’
Ответ дляPmB
Вовчик. Нашо тобі лізти в жіночі тряпки ?
люблю їх знімати з жінок :)
Роллс-Ройс• 23 января в 21:12
Одеваюсь сама там где лекала садятся. И детям, мужу, по тому же принципу. Ну и детям дешевле чуть бренды.